banner615

banner614

banner701

YOK ARTIK TFF

banner619

Düzcespor ile Alibeyköy maçında rakip takım taraftarlarının taraftarlarımıza attığı taşlar nedeniyle para cezası alırken, Düzcespor’un aldığı ceza anlaşılmadı.

Spor 12.10.2018, 12:27 12.10.2018, 13:56
1249
YOK ARTIK TFF
banner682

Düzcespor taraftarların  Alibeyköy Stadyumu'nda mahsur kalması sonrası, Düzcespor’a neden ceza verildiği TFF tarafından şu şekilde açıklandı; 

“AlibeyköyKulübünün, 6 Ekim tarihinde oynanan Alibeyköy - Düzcespor TFF 3. Lig 2. grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. gerçekleştirilmesinden dolayı 2 bin TL para cezası ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Alibeyköy Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7 bin 500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Alibeyköy Kulübünün, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 5 bin TL para cezası ile cezalandırılmasına, Düzcespor Kulübünün, 6 Ekim 2018 tarihinde oynanan Alibeyköy - Düzcespor TFF 3. Lig 2. grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5 bin TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.”

Verilen ceza, “Yok böyle ceza” dedirtti!

Yorumlar (2)
Saçmalık 1 yıl önce
Böyle bir ceza yok ben maçtaydım adamlar döner bacaklarıyla eyer kapıyı açıp içeri girselerdi bizi samuray doğrucaktı olayı yapan alibeyköy cezayı yiyen biz yeter artık kirli ellerini çek artık tüp kafalı federasyon
bu ne şaçmalık 1 yıl önce
ben o maç taydım maçın başından beri küfür taş ve hakaret bize yapıldı.bir çok arkadaşımda görüntü var .Düzce de biz bunlardan sadece birini yapsak sahamız kapanır.
hafif yağmur