banner615

banner614

banner701

YÖNETİM İSTİFA EDİYOR

banner619

Düzcespor’da göreve gelen Orhan Aydın ve yönetimi aradan geçen 72 günün ardından istifa kararı aldı. Beklenen maddi desteğin alınamaması ardından toplanan yönetim kurulu, Düzcespor’un önünü açmak adına yarın istifasını açıklayacak.

Spor 16.06.2019, 14:03 17.06.2019, 10:49
3466
banner682

5 Nisan’da yapılan kongre ardından Düzcespor’da başkanlık koltuğuna oturan Orhan Aydın ve yönetiminin macerası kısa sürdü.

Kulübün içerisinde bulunduğu maddi sıkıntıların ardından başlatılan kampanyalardan da beklenen desteğin alınamaması yönetimi istifaya sürükledi.

Yapılan son toplantıların ardından Düzcespor’un önünü açma kararı alan yönetim kurulu üyelerinin, yarın yapılacak bir açıklama ardından istifasını açıklayacağı öğrenildi.

Spor gündeminde şok etkisi yaşatan bu karar sonrasında, sporseverler kulübün geleceği ile ilgili endişe duymaya başladı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (39)
.. 1 yıl önce
parayı mılletten topladıktan sonra bende baskan olurum bırak orhan aydın bu ıslerı duzcespor gomlegı sana 5 numara buyuk gelır. reklam pesındeydın olmadı.
Dalton 1 yıl önce
Saygun'dan başkası kurtarmaz bu takımı. Net olarak söylüyorum Mehmet Saygun'u 5 yıl koltuğunda rahat oturtsunlar maddi olarak illa ki sıkıntılar olur ama yolunu kapatmazsan saygun bu işi yine yapar yine yapar....
dzcll yşr. 1 yıl önce
ıstıfa edeceksen et. nıye polınık yapıyorsun.duzcespora başkanlık herkezın harcı degıl. bu ış gönul işi
Taraftar 81 1 yıl önce
Valla ben bu yönetimin bıraktığına sevindim bunların yapacağı iş değildi inşAllah aklı selim fedakar dürüst bir işadamı alır takımı aksi halde olan DÜZCESPOR a olacak zaten istifa eden yönetim yükünü tutmuştur
spor sever 1 yıl önce
kardeşim ne ugrasiyorsunuz tam kaliteli hoca ve duzceli gencler var kardesim tam anteraman sahalari kondisyon salonlari yapin bakalim nasil kaliteli topcular cikacak ama sabir
FARUK BAŞKAN 1 yıl önce
düzcespor kulübünü bir tek MUZAFFER LEBLEBİCİ kurtarır.Faruk Başkan beyefendiyi ikna edin başa geçsin.maddi ve manevi tek kurtarıcımız LEBLEBİCİ beydir.Saygılarımla
vatandaş 1 yıl önce
düzce spor reklam alanı oldu
düstur 1 yıl önce
Kapatın gitsin nasılsa hiçbir başarı ve hedefi yok yada satın alcak varsa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık