banner614

banner701

40 KİLOGRAMLIK BALIĞI OLTAYLA YAKALADI

banner619

Melen Çayı'nda oltayla avlanan balıkçı 40 kilogramlık balık yakaladı. Devasa büyüklükteki yayın balığına değer biçilemezken, görenleri ise şaşırtıyor.

Yerel Haber 12.03.2019, 09:39 13.03.2019, 09:22
7550
banner682

Cumayeri ilçesinde balıkçılık yapan Tunay Şengül, Melen Çayı'nda avlanırken oltasına büyük bir balık takıldı. Şengül, uzun uğraşı vererek balığı kıyıya almayı başardı. 

Şengül, yayın balığını vakit kaybetmeden evinin bahçesindeki havuza bıraktı. 1 metre 80 santimetre uzunluğunda, 40 kilogram ağırlığındaki yayın balığını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Şengül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 35 yıldır balıkçılık yaptığını, ilk kez bu büyüklükte bir yayın balığı yakaladığını söyledi.

Bin lira fiyat verene balığı satacağını duyuran Şengül, "850 lira teklif eden oldu vermedim. Lezzeti hiçbir yerin balığına benzemez. Burada tutulan balık başka balıkların lezzetine benzemez, daha lezzetlidir. Vatandaşlar genellikle balık yemek için bu bölgeye gelir. Barajlardan alınan bir balık değil, bu nehirden tutulan bir balık, o yüzden lezzeti başkadır." dedi. (AA)


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner710
Yorumlar (10)
.. 1 yıl önce
salınmasını isteyenler hayatında 1 kez balık tutmamıs balıklar hakkında bilgisi 0 insanlar yorum yapmassa daha sağlıklı olur sürekli o tarz balıklar tutulur burda ama bukadar büyüğü belki ilktir.
Serdar 1 yıl önce
Olta ile tutulduğunu düşünmüyorum. Kasnak ile alınmış olabilir. Özellikle haberlerde olta ile tutulduğunun vurgulanması, bana pek manidar geldi açıkçası.
Ali 1 yıl önce
Çok iyi bir balık helal olsun
Vatandas80 1 yıl önce
Adam 1000 liraya satacam diyo, siz salmasini soyluyonuz. Komik olmayin.
cemo 1 yıl önce
kardeşim tutmuşssun helal zevkini almıssın ,sal balığı.... o insanlık nerede ama bizde açgözlülüğümüz dünyayı bitirdi be
Mis 1 yıl önce
Nasıl oltaymış çekmiş kıyıya misine değil halat mı bağlamış
Ali uzun 1 yıl önce
Tmm 1.000 yl verdim beni bul.
Vatandaş 2 1 yıl önce
Bence afiyetle yenilsin salmasın salarsa yemeyenin malını yerler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
parçalı bulutlu