banner615

banner614

banner701

Alt gelir konutları için kayıtlar sürüyor!

banner619

Belediye ve TOKİ işbirliği ile Metek Köyü’ne yapılan konutlardan alt gelir grupları için kesin hak sahipliği kazananların başvuruları sürüyor.

Yerel Haber 02.01.2008, 15:02
189
Alt gelir konutları için kayıtlar sürüyor!
banner682

Düzce Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi işbirliği ile Metek Köyü’ne yapılmakta olan konutlardan alt gelir grupları için ayrılanlara ait başvuru süresi devam ederken, başvuruların yüzde sekseninin tamamlandığı bildirildi.

Kesin hak sahiplerinden 15 Ocak’a kadar başvurularını yapmaları istenirken, belediye Toplu Konut İdaresi Bürosu’ndan alacakları Banka Davetiyesi ve daha önceden doldurdukları başvuru formunun fotokopisi ile Ziraat Bankası’na giderek  peşinatlarını yatırmaları gerekiyor. Bankada TOKİ’nin istediği 5 bin  YTL’ye banka masrafları eklendiğinde 6 bin 250 YTL’yi bulan miktarı yatıran vatandaşlar hak sahipliğini kesinleştirmiş oluyorlar.

Bankanın başvuru sahiplerinin tamamının işlemini aynı anda yapmasının mümkün olmaması nedeniyle, önceden verilen randevu günlerinde başvuruların yapıldığı öğrenilirken, toplam 299 kişi olan hak sahiplerinden yaklaşık yüzde sekseninin tamamlandığı ve son kalan 40-50 kişinin ise 15 Ocak’a kadar kayıtlarını yaptırmasının beklendiği de bildirildi.

banner710
Yorumlar (0)
15°
hafif yağmur