banner615

banner614

banner701

Banu Zorlu ve Vahe Kılıçarslan Düzce’de..

banner619

Şarkıcı Banu Zorlu ve Cansız Manken olarak tanınan Vahe Kılıçarslan, sanat camiasını sosyal konularda duyarsız olmakla suçladılar.

Yerel Haber 07.01.2008, 19:06
337
Banu Zorlu ve Vahe Kılıçarslan Düzce’de..
banner682

Ulusal bir kanalda yayınlanan programlarının çekimi için Düzce’ye gelen tanınmış şarkıcı ve program yapımcısı Banu Zorlu ve kamuoyunda Cansız Manken olarak tanınan Vahe Kılıçarslan, meslektaşlarını eleştirdiler. Öncü mikrofonlarına konuşurken hayli neşeli oldukları gözlenen ikili, Düzce’yi çok beğenmekle birlikte havaların soğuk olması nedeniyle üşüdüklerini belirtmeden geçemediler.

Vahe Kılıçarslan Akut’un arama kurtarma timi ile birlikte depremler sırasında Düzce’de bulunduğunu, daha sonra da sık sık Düzce’ye geldiğini belirtirken, programlarının formatı gereği acılı bir ailenin evinde bir çalışma yapacaklarını belirtirken, yanında bulunan Banu Zorlu’yu tenzih ederek sanatçıların genelde sosyal konulara duyarlı olmadığını söyledi.

Banu Zorlu ise, Düzce’de programları gereği bulunduğunu, programda, çocuğunu kaybetmiş bir annenin evinde, vefat eden oğlunun son dileğini yerine getireceklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu