banner615

banner614

banner701

BAŞKANIN HOŞUNA GİTMEYECEK

Akçakoca sahilde bugün ilçeye kaliteli turist gelmesini isteyen belediye başkanı Cüneyt Yemenici’nin “donla denize girenleri istemiyoruz” açıklamasına tezat fotoğraflar objektiflere takıldı. Fotoğraflar İç çamaşırıyla denize girilmesi konusunda hassas olan ve yasak getiren Başkan Yemenici’yi akıllara getirdi.

Yerel Haber 05.07.2016, 18:57
4792
BAŞKANIN HOŞUNA GİTMEYECEK
banner682

 Akçakoca sahilinde Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin hiç de hoşuna gitmeyecek görüntüler objektiflere takıldı.Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,  Düzce'nin denize açılan tek penceresi olan Akçakoca'da deniz sezonu öncesi “Don ile denize girecekleri burada istemiyoruz.” açıklamasıyla tartışma yaratmıştı.

İlçeye kaliteli turist gelmesini isteyen Yemenici, iç çamaşırlarıyla denize girilmemesi için emniyet ve zabıtanın tüm tedbirlerini  aldığını ve yasak getirildiğini açıklasa da üzerinde aynı renk çamaşırlarla plaj kenarında gezen bir grup fotoğraf karesine takıldı. İç çamaşırlı grubu görenlerin aklına ise hemen başkan Yemenici’nin açıklaması geldi. 

HABER;S.KAŞKIR

banner710
Yorumlar (12)
Bilal 4 yıl önce
Adamların görgüsü bu kadar çağın bin yıl gerisinde bunlar
EDEP YA HU 4 yıl önce
İlla kamu yaptırımı yada yasak getirilmesine gerk yok...azcık edep yahu edep...Boxerla donla dolaşılırmı reziller sizi...basacan sopayı bunlara
zafer 4 yıl önce
Akçakocaya turist düzceden geliyor. Düzcryi gören Hindistan zannediyor. Hintli denize donla girer.
Emr 4 yıl önce
Yalnız üçünün de don modeli aynı :) nasıl denk getirmişlerse artık
Yılmaz 4 yıl önce
Bence kilotla girmemek için aynı mağazadan ucuz yollu birer boxer almıştır bu kardeşler ;)
Düzcee 4 yıl önce
Bunca Şaibeli ve Devlet malına talan engellenmez iken MİLLETİN donunamı kaldınız.DON olmasın ama kışın DONSUZ günler...
sonradan Dücceli 4 yıl önce
Akçakoca'da kaliteli ne var ki başkan kaliteli turist bekliyor. Otellerinde alkol yok. Çarşıdaki barlara yapılmayan kalmadı.Kaliteli turist için kaliteli ortam olur. Şöyle eli ayağı düzgün oteli bile yok Akçakoca'nın. Bu gelenlere dua etsinler. tek kaliteli yanı orman ile deniz iç içe bir de bazı plajlarındaki kumu. hepsi bu.Başkan yemeniciye tavsiyemizdir. Gitsin güneydeki plajları görsün, mısırdaki, İspanyadaki plajları bir görsün ufkunu genişletsin sonra böyle açıklama yapsın
nsm 4 yıl önce
hasema ile bu donlularin arasinda ben dikkat cekme bakimindan hicbir fark görmüyorum. baskanin israri da hijyenikden ziyade görüntü olduguna göre hasemaya da yasak var mi?
Arf 4 yıl önce
Sayin nsm sizin anneniz veya Eşiniz mayo secimi yapıyor dur hasema ile giren birşey demiyor ki her yeri tüm vücudu sergilinirken sizi niye enterasa etti hasema bu kadar acaba birşey mi var ?
vatandas 4 yıl önce
Allah askına adam haksızmı bak fotgrafa denızemı gırıyor resmen carsıda donla gezıyor ayıp ya utanma arlanma kalmamıs benı ademde bu nedır ya baskan sonuna kadar desteklıyorum senı artık su rezıllık bıtsın ya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
açık