banner615

banner614

banner701

BELEDİYE’DEN CEVAP BEKLİYOR

banner619

Kalıcı Konutlar 6. Bölge 38. Ada sakinleri, 10 yıl önce sattığı evinden çıkmayan bir şahıs nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyor. Şahsın daireyi satmış olmasına karşın 10 yıldır evi boşaltmamasının yanında 4 yıldır suyu da kaçak kullandığını iddia eden site sakinleri, belediyenin bu konuda hiçbir şey yapmadığını ifade ediyor.

Yerel Haber 05.10.2018, 11:10 05.10.2018, 20:26
3064
banner682

Öncü Whatsapp ihbar hattımız gelen bilgilere göre, Düzce’nin göbeği Kalıcı Konutlar 6. Bölge’de yaşayanlar, uzun zamandır oturduğu evde 10 yıldır kira, 4 yıldır da su faturası ödemediği iddia edilen şahsı konuşuyor.

Edinilen bilgilere göre, geçmişte ticaretle uğraştığı ve iflas ettiği iddia edilen A.S. isimli şahıs, 10 yıl önce evini B.A. isimli şahsa sattı. Ancak iddiaya göre evi satan şahıs daha sonra evden çıkmadı. Evi satın alan ve su aboneliği üzerinde bulunan B.A., 10 yıldır kira ödemeden evde oturan A.S.’nin evi terk etmesini sağlamak için 4 yıl önce su saatini söktürdü.Su saatinin sökülmesinin ardından evden çıkacağı düşünülen A.S, yine iddialara göre çıkmak yerine 4 yıldan bu yana her akşam su borusunun bulunduğu alana bağlantı yapıp, sabah ise bağlantının borularını çözerek sıkıntısını giderdi.Konuyla ilgili belediyeye bir çok kez şikayet dilekçesi verdiği de iddialar arasında olan evin gerçek sahibi B.A’nın, belediyeden bugüne kadar olumlu-olumsuz hiçbir geri dönüş alamadığı, A.S’nin 10 yıldır çıkmadığı dairenin bahçe katında olmasından ötürü su bağlantısını her gün söküp takmaktan ötürü zemini su bastığı ancak yine de edilen şikayetlerin sonuçsuz kaldığı da iddialar arasında.


Whatsapp ihbar hattımız: 0542 767 1881

Haber: B. ZENGİN

Yorumlar (15)
aç kapa ya 1 yıl önce
görevlilerin işi ne tesbit etmek ve gereğini yapmak .demekki görevlilerde işini suistimal ediyor.sen yap bakalım aynı şeyi ne oluyor.
Aç kapa 1 yıl önce
24 saat oraya nöbetçi koyulamaz ki. Görevliler Allah bilir kaç kere kesmişlerdir. Görevli kestikten 1 saat sonra suyu kaçak olarak tekrar bağlıyordur.
53 1 yıl önce
Ya parti yönetiminden yada belediyeden bi yerden büyük torpili vardır
Temel Can 1 yıl önce
Yani, Düzce Belediyesi bunca yııldır bu duruma niçin göz yummuş ve yasal işlem yapmamış ki?
Cimer 1 yıl önce
Şikayeti duzce Belediyesine değil Cimere yapın belediye is yapmıyor sayı başkan beyefendi dursun ay kendi adamlarını belediyeye yerleştirmek le meşgul aradığınız belediyeye şu an ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
kazım 1 yıl önce
parti yönetimindendir kesin araştırın
ne diyim tek cümleyle... 1 yıl önce
Allah ıslah etsin bunu...
Düzceli vatandaş 1 yıl önce
Yav elektrik ve doğalgazı da kaçak kullan tam olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur