banner615

banner614

banner701

BU KEZ SORUNLARI İNCELEDİLER

banner619

Düzce milletvekilleri yatırımlardan sonra rotayı sorunlara çevirdi. Eriyen karlar ve etkili yağmurların ardından birçok bölgede oluşan heyelanları incelemeye alan vekillerin ilk durağı yine Çilimli oldu.

Yerel Haber 16.02.2016, 10:50
1879
BU KEZ SORUNLARI İNCELEDİLER
banner682
 Ankara'nın yoğun gündeminden fırsat bulan milletvekilleri, Düzce'nin sorunlarını mercek altına aldı. Birçok köyde hem yolları hem de evleri vuran heyelanlar, sorunların başını çekti ve bu doğrultuda yaşanan tahribat bölgeye gidilerek görüldü.

Karaçörtlen Köyü'nde heyelan incelemesi

Şehrin problemlerine eğilmeden önce yatırımları inceleyen Düzce milletvekilleri Kuzey Çevre Yolu güzergâhını belirleme toplantısı için tercihi Çilimli'den yana kullanırken sorunları incelemeye de aynı ilçeden başladı. Gölyaka başta olmak üzere Düzce'nin birçok noktasında yaşanan heyelanlar özellikle istinat duvarlarının yıkılması ile sonuçlanırken vatandaşın yaşadığı mağduriyet ve son durumu yerinde görmek isteyen vekiller, soluğu ilk olarak Çilimli'ye bağlı Karaçörtlen Köyü'nde aldı. AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, köy yolunda meydana gelen heyelan mıntıkasını inceledi. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'dan bilgi alan Düzce milletvekilleri, köyün ulaşım sıkıntısı yaşamaması için sorumlu kurumlar ile iletişime geçti.

Öte yandan yapılan açıklamada, Düzce’deki sorunların çözümü ve yatırımların nihai sonuca ulaşması için milletvekillerinin Ankara- Düzce arasında mekik dokuduğu ve vatandaşların en çok şikayet ettiği sorunların üzerine eğildiği vurgulandı.

Yorumlar (10)
tamirci 4 yıl önce
inceleme başlatmışken sayın vekillerime soruyorum gölyaka sapağı ile selamlar arasındaki eski yola eski devlet yoluna hangi düşüncesiz böylebir set yapmak icin talimat verdi anlamış değilim öyle setmi olur aracların oynamadık yeri kalmıyor
vatandaş 4 yıl önce
Sayın milletimizin velileri sizi gölyaka ve içmeler köyü arasındaki yol sorununu bir an önce cozmenizi bekleriz devletimizin ambulansina yazık içindeki yaralı ve ya hastasına yazık Allah rızası için gelinde bir bakın
vatandas 4 yıl önce
Gölyaka yolunda icmeler koyune kadar bir hamile bayanin karnındaki bebeği düşük yapar hasta haneye gideniye kadar
daricili 4 yıl önce
Sayın vekillerinin sizi dariciyada bekleriz kelesle beraber sadece çıkılıyor cuma yerini değil
hürrem 4 yıl önce
sayın vekillerimizin hecinlere de gitmesini istiyoruz,,,
nsm 4 yıl önce
cok laf, sifir is. 13 sene yasadik sizin 'beceri' lerinizi düzce hala köy il.
Lafım anlayana... 4 yıl önce
NSM... Sayende seyyar kapakçı olduk. :) İktidar hırsı ve düşüncesi taşımayan muhalefet yönündeki beceriksizliğinizin dile pelesenk olan 13. yılı geride kaldı. Yani o tarihte doğan bir 13 yaşına bastı. Ama muhalefet halen muhalefet. Yenilgi neyse de hezimet bir yere kadar. Haydi bir hülloooogggg... de bakalım... :)
DÜZCE DE SADECE ÇİLİMLİ Y 4 yıl önce
Neden Çilimli, Düzcenin başka ilçeleri yokmu? diğer ilçeler Düzceye ait değilmi? Gölyakanın heryerinde heyelan meydana geliyor, Gölyaka Özel idarenin yeterli makine parkı yok ve yetişemiyor, bizler vatandaş olarak bu eksikliği görüyoruz sayın vekillerimiz neden görmüyorlar, bizlerde onlara oy verdik ama karşılığını alamıyoruz
şef 4 yıl önce
Hava kirliliği konusunda da çalışmalarınızı bekliyoruz sayın vekillerimiz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık