banner615

banner614

banner701

DÖNÜŞ YOLCULUĞU ERKEN BAŞLADI

banner619

Kurban Bayramı tatili 9 gün olunca tatil yapmak ve memleketlerine gitmek için yola çıkan vatandaşlar, dönüş trafiğine de yoğunluğa yakalanmamak için erken başladı.

Yerel Haber 25.08.2018, 16:59 27.08.2018, 11:13
897
banner682

9 günlük tatili fırsat bilen vatandaşların dönüş trafiği çilesi de başladı. Kurban Bayramı'nın 3'üncü gününden itibaren trafiğe yakalanmak istemeyen sürücüler, yollarda yoğunluk oluşturdu. Bayram ziyaretleri ve tatil dönüşü nedeniyle otoban ve D-100 üzerinde yoğunluk başladı.

Trafikte yoğunluk yaşanırken trafiğin kilitlenmemesi ise sürücüleri sevindirdi. Diğer taraftan ekipler de trafiğin rahat ilerlemesi için sık sık uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Dönüş trafiğinin pazartesi sabah saatlerine kadar yoğun geçmesi bekleniyor.

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde de dönüş yoğunluğu yaşanırken zabıta ekipleri, yoğunlukta yolcuların sıkıntı yaşamaması için terminalde denetimlerde bulunuyor. Ekipler, yoğunluk bitene kadar kademeli olarak denetimlerine devam edecek.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (4)
Esnaf 2 yıl önce
Zabıtalar insan değilmi onlar oturamazmı şu bayram günü insanların kalbini kırmayalım bende dükkanımda oturuyorum
krizci başları.. 2 yıl önce
havaalanları dolu denizyolu dolu karayolları tıkalı sonra bu memlekette kriz var.Felaket tellalları sizi bu memlekette kriz falan yok boşa çığırtkanlık yapıyosunuz...
t 2 yıl önce
cok katiliyorum tum tatil bolgeleri tarihi sezon yasadi heryer fulll fulll heryer luks araba demezler mi ulan bu neyin krizi
Düzceli 2 yıl önce
VAllahi bütün zabıta ekipleri spor sokakta camlı köşkün ordaki demetim noktasında oturuyor bir tane çalışan görmedim belediyede varsa 15 tane zabita bugün en az 9 10 tanesi ordaydı hep YATIYORLAR.
18°
az bulutlu