banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE BUGÜN VEFAT EDENLER

banner619

Yerel Haber 09.10.2018, 09:33 10.10.2018, 09:30
1239
DÜZCE'DE BUGÜN VEFAT EDENLER
banner682

YUSUF İZMİRLİ- KABALAK KÖYÜ
Kabalak Köyünden Hacı Cavit  İZMİRLİ'nin oğlu, Mustafa, Burhan ve Düzce esnaflarından Hikmet İzmirli'nin abileri, Emrah ve Sezgin İzmirli'nin babaları, Yusuf İzmirli vefat etmiştir. Cenazesi  9 Ekim Salı günü öğle namazından sonra aynı köy mezarlığına defnedilecektir.

NERİMAN TOPÇUER- ALTINPINAR KÖYÜ
Altınpınar Köyünden Tamer, Elmas, Faruk Karagüllüoğlu ve Zeynep Yiğit'in anneleri, Gökhan Yiğit'in kayınvalidesi, Nermin Topçuer vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ekim Salı günü öğle namazından sonra aynı köy mezarlığına defnedilecektir.


CEVDET SEVİNÇ- BOSTANLIK (FEVZİYE) KÖYÜ
Bostanlık (Fevziye) Köyünden Hüsmen ustalardan merhum Mehmet Sevinç'in oğlu, Mehmet Sevinç'in babası, Cevdet Sevinç vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ekim Salı günü ikindi namazından sonra aynı köy mezarlığına defnedilecektir.

AKÇAKOCA
Altunçay Köyünden Merhum Akyol’un eşi , Mustafa Zekeriya ve Efe Akyol’un anneleri Nazmiye Akyol vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ekim Salı günü ikindi namazına müteakip Altunçay'da defnedilecektir. 

Karatavuk Köyünden merhum Mehmet Gül’ ün oğlu, Cemal ve Mustafa’nın kardeşleri Faruk Gül vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ekim Salı günü öğle namazına müteakip Cumayeri Sapağında defnedilecektir. 

Akkaya Köyü sakinlerinden  Fahri, Bahri, Fahriye, Rabia ve Ayşe’nin babaları Rahmi Çetin vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ekim Salı günü öğle namazına müteakip Akkaya köyünde defnedilecektir.

Yorumlar (0)
hafif yağmur