banner615

banner614

banner701

DÜZCE YAĞMURA TESLİM

banner619

Düzce yine yağmura teslim oldu. Gök gürültüsünün ardından aniden gelen sağanak yağış, yaşamı adeta felç etti. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise dükkanlara sığındı.

Yerel Haber 09.04.2018, 16:01 09.04.2018, 16:15
2432
banner682

Bugün şehir merkezinde aniden bastıran gök gürültülü sağanak halindeki yağmur, cadde ve sokakları göle çevirdi. Yol ve kaldırımların sularla kaplandığı kuvvetli yağıştan işyerleri de nasibini aldı. Kaldırımlarda biriken suların işyerlerine dolması nedeniyle esnaflar uzun süre sularla mücadele etti. 

Yine bazı evlerin giriş katı ve bahçeleri de biriken sular yüzünden geçit vermedi. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla zemini kaplayan suların tahliyesini yapmaya çalıştı.

Yaklaşık 15 dakika süren yağmur Düzce’yi adeta teslim aldı. Alt yapı sorunlarını yine gözler önüne seren şiddetli yağış, ulaşımda da aksamalara yol açtı. Yollar sular altında kalınca sürücüler bu durumdan olumsuz etkilendi. Şehir merkezi ve bağlı olduğu mahallelerde yolların çukurlarla dolu olması sebebiyle sürücüler zor anlar yaşadı.

Yağmura dışarıda yakalanan vatandaşlarsa hem kuvvetli yağış hem de rüzgardan korunmak için dükkanlara ve kapalı mekanlara sığındı.

Haber: Ö.YILMAZ

banner710
Yorumlar (6)
Düzceli 2 yıl önce
Duzce belediyesi bu yollar ne olacak her gelen yatmaya geliyor tokuşlar yolu bitik halde ustanın mevkinizden
Neler yapılmadı ki? 2 yıl önce
Neler yapılmadı ki? diyen vekil al sana canlı örnek 20 dakika yağan yağmur alt yapı olmadığı için şehri teslim aldı. Allahım size cevabı gösterdi, İbret alırmısınız?
Mustafa 2 yıl önce
İşten anlamayan ya da malzemeden çalanlara yol kaldırım çevre düzenlemesi ihalesini verirsen küçük bir yağmurda yolda göller oluşur,arabalar kaldırımda yürüyenlere su sıçratır. O biriken su zamanla yolu bozar. Milli servet ziyan olur işte.
Duzceli 2 yıl önce
Hizmet icin pardon koşe donmek icin başimiza getirdigimiz iş bilmezleri sorgulamadigimiz surece.yanlarina passati cekemedikleri surece bu çilemiz sūrecek dayan ey halkim.sabrin sonu selamettir
Salihhhh 2 yıl önce
Kanalizasyon yokmuş yok...
ali 2 yıl önce
Sayın vekilimiz Düzce de ne yapılmadı diye sormuştu,alın size cevap :)
24°
parçalı bulutlu