banner615

banner614

banner701

DÜZCE’YE GİRİŞ-ÇIKIŞ HALA KAPALI

banner619

Karayolları’nın Düzce TEM Bağlantısı için Gölyaka mevkiinde süren yol çalışmaları nedeniyle TEM Otoyolu Gölyaka Gişeleri aylardır sürücülerin giriş ve çıkışına kapalı. Kaynaşlı’da köprülü kavşağın yapımı da hala sürüyor. Aylardır süren çalışmalar nedeniyle sürücülerin TEM’e ulaşmak için yaşadığı sıkıntının ne zaman giderileceği ve çalışmaların ne zaman tamamlanacağına ilişkin ise Düzce Valiliği’nden açıklama bekleniyor.

Yerel Haber 23.07.2018, 18:56 25.07.2018, 11:41
5847
DÜZCE’YE GİRİŞ-ÇIKIŞ HALA KAPALI
banner682

Düzce’nin Gölyaka ve Kaynaşlı Gişeleri’ndeki çalışmalarının aylardır tamamlanmaması sürücülere zor anlar yaşatıyor. Sürücüler ya Hendek ya da Kaynaşlı’dan otobana girmek zorunda kalıyor. Kaynaşlı’nın TEM girişinde yapımı devam eden köprülü kavşağın da yapımının hala sürmesi sürücülere adeta çile çektiriyor. Hiçbir yetkilinin de bu sorunun ne zaman ortadan kalkacağına ilişkin herhangi bir açıklama yapmaması özellikle sürücülerin tepkisine neden oluyor.

Gölyaka ve Kaynaşlı girişlerindeki sıkıntı çok uzadı
Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü tarafından açılan ihale sonucu Düzce TEM bağlantı yolu yapım işini üstlenen müteahhit firma şu günlerde Gölyaka TEM Otoyolu mevkiinde çalışmalarını sürdürüyor. Aylardır süren çalışmalar nedeniyle de TEM’e girişlerin kapalı olması başta otobüs firmaları olmak üzere sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Kaynaşlı’dan TEM Otoyolu’na giriş mevkiinde de Karayolları tarafından yine aylardır yapımı devam eden köprülü kavşak projesi nedeniyle trafik ışıklarından direkt olarak dönüşün kapatılmasına bağlı olarak İstanbul-Ankara istikametinden TEM’e giriş yapmak isteyen sürücüler, 100 metre ilerden kontrolsüz şekilde gidebiliyor.

Karayolları sessiz kaldı; gözler Valilikte!
Hem Kaynaşlı Hem de Gölyaka Gişelerinde süren bu çalışmaların ne zaman tamamlanacağı yönünde gözlerin çevrildiği Karayolları’ndan herhangi bir açıklama gelmedi. Şimdi ise Düzce Valiliği’nden çalışmaların ne zaman tamamlanıp, girişlerin açılacağı yönünde bir açıklama bekleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (30)
fanacas 2 yıl önce
Benim için problem yok düzceden taşındım.
düzceli 2 yıl önce
valim düzceye ne yapacak arksında dzceli ve düzceli ileri gelen akıl hocaları kendi imkanları için sayın valimizin yanın ayrılmaz konu düzce ye yapılacak olunca hepsi bir duvarın arkasına sığını. Şimdi günah keçisi valimizmi oldu.
Meşguller 2 yıl önce
Siyasilerimiz koro halinde iş yeri ve dükkan açılışındalar. Oradan oraya açılışlar için koşturuyorlar. Bu siyasileri neden açılışlara çağırırlar onu da anlamam. Demem o ki otoban çıkışı vs ilgilenecek zamanları yok muhteremlerin.
cihat 2 yıl önce
İstanbul'dan gelirken Hendek'ten çıkmam gerekirdi. Uyar levhaları yok, olanlar da yetersiz. Gece hiç görülmüyor nerede ise, kavşakta fark ettim ve girmeye kalkışırsam kaza riski var diye Kaynaşlı'ya devam ettim. Ekstra yönlendirme tabelaları gece de görülecek şekilde ve çok daha gerilerden ve fazla sayıda olmalı. Paranı ve zamanını kaybettirmekten başka bir işe yaramıyor bu uygulama.
Ve bu kadar yavaş ilerleyen bir yapım olur mu? Bir İL düşünün , otoyol girişlerinin iki yönde de kapalı, yarım!!!
Ddddfff 2 yıl önce
Düzce sahipsiz cıkarları yoksa hic birsey olmaz
Gölyaka'lıseyfi 2 yıl önce
Türkiye çağ atlıyor, yolu 3 veya 4 ay süreyle ulaşıma kapatma alternetif üretmek yok yol kapalı Kişelerden sonra acil- zaruri durumlarda kullanılacak yol yapılabilirdi .
Aa 2 yıl önce
Mhp'den vekil kaybettirirsiniz ha!
sesi kesilen muhalefet 2 yıl önce
seçimden önce susmayan muhalefetin neden sesi çıkmıyor, ne çabuk havlu attılar, muhalefet böyle eksiklikleri görmeyecek, ilgilenmeyecekse başka ne yapacak. demek ki onlar başta olsa aynını yapacaklar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
hafif yağmur