banner615

banner614

banner701

EMNİYET MÜDÜRÜ'NDEN ÇARPICI RAKAM!

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, basınla bir araya geldiği 'Çay-Simit' Toplantısı'nda uyuşturucu ile mücadele çalışmalarına yönelik önemli bilgiler aktardı. Son 1.5 yılda 'torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyonlarda yakalanan 200'ün üzerinde şahsın Çilimli Cezaevi'nde tutuklu bulunduğunu belirten Deniz, Düzce'de madde kullanımı ve satışının büyük oranda önüne geçildiğini vurguladı.

Yerel Haber 07.05.2018, 12:06 07.05.2018, 18:18
1838
banner682

Düzce'de yerel basın ve ajans temsilcileri tarafından her hafta pazartesi günü organize edilen 'Çay-Simit' Toplantısı'nın bu haftaki konuğu İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz oldu.
 
200 zehir taciri tutuklandı
Düzce Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Dursun Ay da kısa bir süre misafir oldu. Basın mensupları ile sohbet eden Emniyet Müdürü Deniz, Düzce'de özellikle uyuşturucunun sokaklardan kazınması için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını vurguladı. Düzce'de göreve başladığı 2016 yılının ekim ayından bu yana gerçekleştirilen uyuşturucu opersyonları sonucunda 200 zehir tacirinin demir parmaklıklar arkasını boyladığını ifade eden Deniz, Düzce'de madde kullanımı ve satışının büyük oranda önüne geçildiğinin altını çizdi.
 
"Mahallelerde düzenlenmesi avantaj"
Daha önce valilikte gerçekleştirilen "Uyuşturucu İle Mücadele Toplantıları"nı Vali Zülkif Dağlı'nın da oluruyla mahallelerde düzenlemeye başladıklarını anımsatan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, böylelikle bu büyük toplumsal sorunu halka birebir anlatma fırsatı yakaladıklarını hem de bu illetten uzak durulmasını sağlamak adına daha geniş kitlelere ulaştıklarını söyledi.
 
"Uyum içerisinde çalışıyoruz"
Valilik, belediye ve emniyetin uyum içerisinde çalıştığının altını çizen Deniz, hep birlikte sahada ve halkın içerisinde olmanın avantajlarından bahsetti.

"Düzce'de eskiye göre günler daha olaysız geçiyor"
Düzce'de meydana gelen asayiş olaylarına yönelik de genel bir değerlendirme yapan Deniz, "Düzce'de eskiye göre günler daha olaysız geçiyor." tespitini paylaştı.
 
Açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularına yanıtlar veren Deniz, konuşmasının sonunda basının önemli bir görev ifa ettiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
cabbar 2 yıl önce
Parklari 24 saat kontrol edelim mudurum saygilarimla basarilarinizin devami insAllah
KaptanKostok 2 yıl önce
Müdürüm ; hizmetlerinizden çok memnunuz Allah hepinizden razı olsun , polisimize , askerimize tüm güvenlik güçlerine Allah kolaylıklar versin.Hepiniz Allah'a emanet olun.
Selamünaleyküm 2 yıl önce
Düzce bu müdür Hüseyin deniz e sahip çıkmalı ben böyle müdür bey görmedim işi rast gelsin adam gibi adam
Düzceli vatandaş 2 yıl önce
Müdürüm bu 200 den fazla torbacıyı idam ettireceksiniz aslında ama devletimiz bir türlü idam yasası çıkartmıyor
Kılıç 2 yıl önce
Keşke her ana sizin gibi vatansever evlat soğursa. Ellerinizden öperim sayın müdürüm Allah yolunuzu açık etsin
Hakan 2 yıl önce
Müdürüm elinize Sağlık.
MAHMUT 2 yıl önce
Sayın Müdür Bey sen ve ekibin çok ama çok iyi, devamlı halkın içindesiniz Allah kolaylıklar versin, korusun kolların, sizleri seviyoruz
12°
hafif yağmur