banner615

banner614

banner701

ENGELLİLERİN SORUNLARI KONUŞULDU

banner619

Vali Ali İhsan SU, Valilik toplantı salonunda engellilerin eksiklikleri ve hayatlarını kolaylaştıracak projelerle ilgili toplantı yaptı.

Yerel Haber 02.12.2014, 15:48
253
ENGELLİLERİN SORUNLARI KONUŞULDU
banner682

Vali Ali İhsan Su, 3 Kasım Engelliler günü öncesinde Valilikte toplantı düzenledi. Engelliler için şimdiye kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan kamu yatırımları ile ilgili Kamu Hastaneler Birliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü’nden yetkililerle görüştü. Valilik Makam toplantı salonunda yapılan toplantıda vali Su şunları söyledi:


“Kamu hem de Özel sektörde engelli vatandaşlarımızla ilgili konularda eğitim veren müesseselerle bir toplantı yapmıştık. İlimizde Kamu durumu olarak bu konuda eğitim veren proje yapan çalışma yapan hem okullarımız hem de Aile Politikalar İl Müdürlüğümüz hem Milli Eğitim hem de sağlıkla ilgili genel sekreterimiz de yine engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak onları toplumla birleştirecek ve onları hakikaten onlar için hayatı yaşanacak hale getirmek için neler yaptık. Bu zamana kadar eksiklerimiz nedir bundan sonra neler yapacağız. Bunları da bir daha arkadaşlarımızla görüşeceğiz teşekkür ediyorum.”

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu