banner615

banner614

banner701

ERTAN TAŞLI TSO MECLİSİ’NDE

banner619

Düzce TSO'nun eski Meclis Başkanı Ertan Taşlı, 6. Meslek Komitesi olan otomotivde listeye girememesine itiraz için Merkez İlçe Seçim Kurulu’na başvurusu sonuçlandı. Buna göre Ertan Taşlı’nın itirazını değerlendiren Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı, 6. Meslek Komitesi’nden giren ismin Ertan Taşlı olduğuna karar verdi.

Yerel Haber 02.04.2018, 17:36 04.04.2018, 09:06
4086
banner682

Düzce TSO'nun eski Meclis Başkanı Ertan Taşlı, 6. Meslek Komitesi olan otomotivde listeye girememesine itiraz etti. Taşlı, bu sabah Merkez İlçe Seçim Kurulu'na giderek itiraz dilekçesini sundu. Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde 6. Meslek Komitesi’nden girecek olan ismin Ertan Taşlı olduğuna karar verdi.

Söz konusu duruma karşı çıkan Taşlı da bu sabah gerekli itirazlarını yapmak için soluğu İlçe Seçim Kurulu'nda aldı. İtirazı değerlendiren ilçe seçim kurulu başkanı akşamüzeri kararı açıkladı. 3 çizik alan Cemal Aksan'ın puanının 92'ye düştüğü, Ertan Taşlı'nın ise 94 puan ile komiteye girdiği bildirildi. Böylelikle 6. Meslek Komitesi Bülent Sivrikaya, Nuri Hızel ve Ertan Taşlı isimlerinden oluştu. Aksan'ın da söz konusu karara itiraz edebileceği öğrenildi.


Haber: Ö.YILMAZ

banner710
Yorumlar (19)
Erol Kefeli 2 yıl önce
kazanan Düzce oldu yaşasın adalet.
Burak 2 yıl önce
Benim anlamadığım sn. Aksan neden titresin, neden yenilsin? Bu bir seçim değilmi kazananın olduğu gibi kaybedenin olmasıda çok manidar, nasıl kafalar var sizde maşAllah pırıl pırıl. Sen bakma bunlara sn. Aksan ben inanıyorum sana iyi şeyler yapıyorsun.
sadece insan 2 yıl önce
Siyasetimiz o kadar leş ki, heryeri şaibeli.
Mehmet 2 yıl önce
Yazık oldu ne oldu sandıkta çıkmayınca seçim.kurlundami kazandı ver mehteri
Rizeli 2 yıl önce
Ertan taşlı düzceye kazandıracak bir şahıs tebrikler bu iş çoluk çocukla olmaz Nuri hizel ve Bülent Sivrikaya iyi insan ama anlarda gaza geldi ne yapıcaklar odada merakla bekliyorum
duzcenin gururu 2 yıl önce
yalanci zaferlerin yerinde gercek zaferlerin ruzgari gecti helal ertan baskan
KENAN ALAGÖZ 2 yıl önce
Başkanum doğru tekdir çiğ yemeduk karnunuz ağarmayir hak yeruni buldi.Şimdi onlar duşünsun
kazanan 2 yıl önce
Duzce icin en hayirli isim oldu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık