banner615

banner614

banner701

ESNAF İSYAN ETTİ

banner619

Kuyumcuzade Bulvarı esnafları dükkanının önündeki kaldırıma bırakılan araçlara isyan etti. kendi mallarını dükkan önünde sergilemelerine zabıtanın izin vermediği hatırlatan esnaflar, kaldırıma bırakılan araçları işaret ederek “Vatandaşın yaptığı ihlalin faturasını biz esnaflar ödüyoruz” diyerek tepkisini dile getirdi.

Yerel Haber 28.11.2014, 18:10
269
ESNAF İSYAN ETTİ
banner682

Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde büfe işleten Mustafa Kuşçuoğlu, esnaflar olarak dükkanlarının önünü yeteri kadar kullanamamaktan yakınırken bu duruma birde kaldırıma bırakılan araçlar eklendiğini söyledi.

 

 


Esnaflar olarak çaresiz kaldıklarını belirten Kuşçuoğlu, belediyenin kendilerini kısıtladığını dükkanlarının önüne bir şey koyamamalarından yakındı. Kuşçuoğlu, gün içerisinde birçok vatandaşın araçlarını kaldırama park ettiğini, park edilen araçların esnafı zor durumda bıraktığını dile getirdi. 

Kaldırıma park edilen araçları engellemek amacıyla kendilerince çözüm bulmaya çalıştıklarını söyleyen Kuşçuoğlu, kaldırım üzerine tabela koyduklarını polisin bu kez de tabelaya ceza yazdığını ifade etti.

Kuşçuoğlu, esnaf olarak ne yapmamız gerekiyor diye sorarak tepkisini dile getirdi. “Araçları engellemek amacıyla tabela koyuyoruz ceza. Dükkanın dışına bir şey koymaya ceza. Adım atma ceza. O zaman dükkanları kapatalım. Ne yapmamız gerekiyor.”

Yetkililere seslenen Esnaf Mustafa Kuşçuoğlu, bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi.

 

Haber:Y.SEVER

 

 


Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu