banner615

banner614

banner701

FİDAN HEYELAN BÖLGESİNDE

banner619

Vali Ali Fidan, Gölyaka’da meydana gelen heyelanın ardından sıcağı sıcağına bölgeye giderek evi hasar gören aileleri ziyaret etti. Yapılması gerekenlerle ilgili talimat veren Vali Fidan, ev sahiplerine de maddi ve manevi her türlü desteğin sağlanacağı sözünü verdi.

Yerel Haber 26.01.2016, 16:53 27.01.2016, 10:55
2757
FİDAN HEYELAN BÖLGESİNDE
banner682

 Vali Ali Fidan Gölyaka İçmeler Köyünde toprak kayması sonucu istinat duvarının çökmesi nedeniyle evleri hasar gören ailelere geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak üzere Gölyaka’ya gitti.İçmeler Köyünde olayda hasar gören üç hane sahibini ayrı ayrı ziyaret eden Vali Ali Fidan ailelere geçmiş olsun dileklerinde bulunarak;  “ önemli olan sizlere bir şey olmasın, cana gelmesin, mal telafi edilebilir. Sizlere maddi manevi destek sağlanacaktır.  Barınma problemi olanların barınma sorunu giderilecektir. “ İfadelerinde bulundu.Vali Ali Fidan daha sonra Gölyaka Hükümet Konağına geçerek Gölyaka Kaymakamı Murat Şener’ den heyelanla ilgili detaylı bilgi alarak yapılması gereken çalışmalarla ilgili talimatlar verdi.
Haber;S.KAŞKIR

banner710
Yorumlar (9)
Melek dogan 4 yıl önce
Siz bi vali olarak maddi manevi destek vercz sözünü lafla verdiniz benim abim o evin alt katında oturuyordu olan onun eşyalarına oldu ev sahibabideleri avizelerine mutfak dolabında varıncaya kadar söküp aldı ama benm abim çocuklarının kimliklerini bile alamadı bir iğnesi kalmadı siz benm abime 2aylik kira yardımı sağladınız o ev sahibine hem daire eşya karşılığı da 100milyar maddi destek veriyonz bu insanlığa sığar mi ev sahibi bütün esyasini aliyo abim almazken yardım kime gidiyo elinizi vicdanınıza koyun ya köy şahit bu duruma koyy size sitemim sayın valii
Murat yıldız 4 yıl önce
Çok geçmiş olsun şükür kimseye birşey olmamış
birbilen 4 yıl önce
o istinat duvarını yapana, onay verene yapışın. hesap sorun. zararı misliyle ödetin.
Ibrahim eker 4 yıl önce
Ben evin sahibi ibrahim eker sayın vallim bu duruma bir müdahale edermisiniz ben 1 buçuk sene önce kendim bizat ölçüm aldım tam 50 cnm idi şimdi ise yol Evimin içine girmiş durumda biz bu kış günü napcaz peki bize bir kalacak bir yer ayarlarsaniz sevinirim iyi günler. ...
nsm 4 yıl önce
o yol resmen zaten acik degil, sakin kaza filan yapmayin, yoksa kafadan suclusunuz! akp yol yapti diyenlere bu yol kapak olsun ve soruyorum: bu yol kac kez yikildi veya cöktü? diger sorum: bu yol niye o güzargaha yapildi? mangirlaaaar. rantlaaaar, degil mi? gölyaka da hala hülooog ceksin. bu yolu bile haketmiyor aslinda onlar!
Cemil Şener 4 yıl önce
Komşu köylülerimize geçmiş olsun dileğimizi iletiyoruz. İdarecilerimizin gösterdiği duyarlılık güzel. Mağduriyetlerinin giderileceğine inanıyoruz. Bu yolun hali ne olacak? 2015'te Yılın üçte biri tamiratla kapalı olarak geçmişti. Temelli bir çözüm üzerinde düşünülmeli.
edep 4 yıl önce
Sayın valim İnsanoğlunun elleri ile yapılan bir yere heyelan bölgesi diyerek işin içinden çıkamazsınız,... Yıllardır calistirilamayan bir yol kaynak ayırıp istinat duvarlarını sartnamanelere uygun hale getire bilirsiniz.. ve yapan muhendislerden hakedislerini geri aliniz.
Ne önemi var ki... 4 yıl önce
o yol yapıldı yapılalı randuman alınmadı kii...Doğudaki yollar patlar,buradakilerde heyelan olur.Padişahım çok yaşa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu