banner615

banner614

banner701

Fuar hazırlıkları başladı!

banner619

Düzce’nin tanıtımı açısından ayrı bir yeri olan ve Valilik ve Belediyenin iki ayrı stand ile katılacağı EMİTT fuarı için hazırlıklar başladı.

Yerel Haber 15.01.2008, 12:19
204
Fuar hazırlıkları başladı!
banner682

Her yıl Şubat ayında düzenlenen, Düzce’nin tanıtımı açısından ayrı bir yeri olan ve Valilik ve Belediyenin iki ayrı stand ile katılacağı EMİTT fuarı için hazırlıklar başladı. Düzce Valiliğinde yapılan bir toplantı ile her yıl büyük ilgi gören uluslar arası fuarda ilimizin hangi özellikleri ile tanıtılacağı konusu masaya yatırıldı.

Toplantıya Düzce Valisi Ercan Topaca, Vali Yardımcısı Ramazan Şahin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer ve Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Haluk Velioğlu katıldı.

Toplantının başında bir konuşma yapan Düzce Valisi Ercan Topaca, EMİTT Fuarı’nda ilimizi temsil edecek olan standın hazırlık toplantısında, Düzce’nin hangi yönleri ile tanıtılacağına karar vereceklerini, Valilik ve Belediye Standlarında neler olacağını kararlaştıracaklarını, tanıtım açısından nasıl bir strateji izleneceğinin karara bağlanacağını söyledi.

banner710
Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu