banner615

banner614

banner701

HABERİMİZ SES GETİRDİ

banner619

Merkeze bağlı Düverdüzü ve Aybaşı Köyü’nde bulunan bozuk yol haberimizin ardından köy sakinlerini rahatlatacak açıklama geldi. Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada Vali Dağlı’nın konuya müdahale ettiği ve yolun İl Özel İdaresi Yol Yapım Programına alındığı bildirildi.

Yerel Haber 12.10.2018, 18:18 13.10.2018, 00:20
2064
HABERİMİZ SES GETİRDİ
banner682

Düzce’de baş edilemeyen sorunların en başını çeken bozuk yollara tepki sesi bu kez merkeze bağlı Düverdüzü ve Aybaşı Köyü’nde bulunan Ömer ve Gürgen Pınar Mahalleleri’nden yükselmiş, vatandaş çareyi Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’nda bulmuştu.

Daha önce Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile yaklaşık 2 kilometrelik toprak ve engebeli yolun düzeltilmesine ilişkin bir görüşme yapan sakinlerin çağrısı cevapsız kalmadı.

Haberimizin ardından Düzce Valiliği’nden beklenen açıklama geldi.

Açıklamada, “Haberde bahsedilen yol konusu ile ilgili olarak ilimiz Valisi Dr Zülkif Dağlı tarafından derhal inceleme yapılmış olup konuya müdahale edilerek, sorun çözümlenecektir. Söz konusu yol, İl Özel İdaresi Yol Yapım Programına alınmış olup bütçe dahilinde yapılacaktır. kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunulur” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (15)
Köylüüüüüü 1 yıl önce
Yaşar başkan daha ne yapsın adam elinden geleni yapıyo başkası olsa köye kepçe çıkartamazlar
Aybaşlı 1 yıl önce
Ayrılın daha iyi olurr size hiç bişey gerekmiyo o nufusla o laflarla sizden zaten bişey olmazz o aya kalkanlar size diyorum laf yapmayın icrat yapın arkadan sanal alemden konuşması iyi oluyor iki lafı konuşamazsınız lafla herşyi yaparsınızz
Köylü 1 yıl önce
Aybas köyü muhtarı muhtarlar derneği başkanı yaşar çengel aybas köyü merkez ken kendi mahallesini hileyle yaptırdı diğer merkez köy olan aybaşı köyü madur kaldı.diger köy kara omer mahallesi ve gürgen pınar da isabet eder ayrilmakla
ÇİFCİ 1 yıl önce
Kırk gün öncesinde Gürgenpınarı mahallesine bir arkadaşımın yakını vefat etmişti cenazesine gittik abdest alacak suyu zor bulduk hakikaten ormanın dibindeki bir köyün neden su sıkıntısı olur burda suç köylüdemi muhtardamı burası Aybaşı köyü
Melek 1 yıl önce
Düverdüzü Köyüne cenazeye gitmiştim. Gittiğimde Düverdüzü ve Aybaşı arasındaki yolun berbag olduğunu gördüm. Yol yapılmadan bu köye gelmeyi düşünmüyorum.
Ahmet 1 yıl önce
Aybaşı ve Düverdüzü Köyü mahallelerinin sıkıntılarını bilen kişi olarak bir an önce o bölgede yeni köyün kurulmasını destekliyorum bu konuda gereken yardımı ben de yapmaya hazırım.
Gürgenpınarlılar 1 yıl önce
Gürgenpınarlılar ayrılmak istiyoruz eziliyoruz demiş merkez köy olan Aybaşı köyünün yolu en son 1998 yılında yapıldı. Şuan bildiğin toprak yol sanki merkez köyün kendine ait bütçesi varda size vermiyorlar.
Ayten yildirim 1 yıl önce
Gölormani karasakal mahallesinede gelin koyde muhtar yok
.. 1 yıl önce
Fatih mahallesi ust gecidinede bir haber yapin persembe pazardan gelenin cilesi gorulsun Allah rizasi icin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur