banner615

banner614

banner701

HER ŞEY ARKADAŞLARI İÇİN...

Aydınpınar Mahallesi’nde oturan ve kanser tedavisi nedeniyle saçları dökülen Faruk Geldi’nin arkadaşları da saçlarını kazıyarak kendisine moral verdi.

Yerel Haber 01.12.2018, 16:17 03.12.2018, 10:51
5905
HER ŞEY ARKADAŞLARI İÇİN...
banner682

Düzce merkeze bağlı Aydınpınar Köyü Cuma Mahalle si gençlerinden duyarlı davranış...

AydınpınarKöyü Cuma Mahallesinde  oturan Faruk Geldi'ye geçtiğimiz ay kanser teşhisi konuldu. İstanbul'da tedaviye başlayan Geldi'nin saçları kemoterapi nedeniyle döküldü. Bunun üzerine arkadaşları kanser hastası gence moral vermek için ortak bir karar aldı ve saçlarını kazıttı. Saçlarını kazıtan 12 arkadaş, toplu fotoğraf çekerek bunu Faruk Geldi'ye gönderdi. Arkadaşlarının bu anlamlı davranışı  karşısında Geldi hem duygulandı hem de moral buldu.

Öte yandan saçları dökülen Faruk Geldi’ye destek olmak için saçlarını kazıtan 12 arkadaşın fotoğrafı sosyal medyada yüzlerce beğeni ve yorum aldı. Faruk Geldi'ye acil şifalar dileyen vatandaşlar, bu örnek davranışlarından ötürü arkadaşlarını da tebrik etti.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (18)
Erol uslu 2 yıl önce
Hem koyum hemde bu koyde yasamanin sevinci ile cok sevdigimiz faruk kardesimize gec mis olsun dileklerimizi ilettik gencler ise bu ornek davranislari ise tum kanser hastalarina moral olmasi dilegiyle birimiz hepimiz icin
Düzcenin Yabancı 2 yıl önce
Helal olsun gençlere. Bu gibi durumlarda hastanın morali çok önemli. Umarım Delikanlı bu hastalığı en kısa zamanda yener. Güçlü ol genç.. Allah yardımcın olacaktır.
İbrahim 2 yıl önce
Allah cc Den acil şifalar diliyorum....
toraman 2 yıl önce
rabbim şifalar versin tüm hastalara
Matbaacı 2 yıl önce
Allah acil şifalar versin
Helal Aydınpınarlılar 2 yıl önce
Eskden beri dayanışma ićindedir Aydınpınarlılar. Özellikle seksen ve doksanlarda efsane olmuşlardır Düzcenin taninmasi konusunda. Düzceliler sizle gurur duyuyor kardesime de gecmis olsun tedavisi biter ve iyilsir aslan gibi baksaniza masall
Tarık 2 yıl önce
Yakışan bir davranış olmuş sizlere helal olsun düzxenin ekmeği
onur 2 yıl önce
tebrik ediyorum arkadaşları, Allah yardımcısı olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
hafif yağmur