banner615

banner614

banner620

HIRSIZLIK BUNU DA YAPTIRDI

banner619

Komşu il Bolu’dan denize girmek için Akçakoca’ya gelen bir çiftin başına gelmeyen kalmadı! Araçlarına giren hırsız ya da hırsızların bütün eşyalarını çaldığı aile deniz kıyafetleri ile geri dönmek zorunda kaldı.

Yerel Haber 10.07.2018, 14:57 10.07.2018, 18:00
5741
banner650

Yaz aylarının gelmesiyle Düzce ve Bolu’nun denize açılan kapısı olan Akçakoca’ya serinlemek için gidenlerin sayısında artış yaşanınca fırsatçılara da gün doğdu. Bolu’dan Akçakoca’ya denize girmek için gelen bir aile, hırsızlık şoku yaşadı.
Alınan bilgiye göre, eşiyle birlikte Bolu’dan Akçakoca fabrikalar bölgesinde denize girmeye gelen İbrahim Ö., bir süre denizde yüzdükten sonra otomobilinin yanına geldi. Ancak aracının kapılarının açık olduğunu fark edince durumdan şüphelendi.
Araçta bıraktıkları kıyafetlerinin olmadığını gören ve soyulduğunu anlayan İbrahim Ö. ve eşi durumu polis ekiplerine haber verdi. Otomobilde tüm eşyalarını çaldıran İbrahim Ö., ifadeye şort ile giderken, Bolu’ya da şort ile dönmek zorunda kaldı. Polis ekipleri MOBESE ve çevredeki fabrikaların kameralarını inceleyerek hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.


Haber: M.AYDIN

banner626
Yorumlar (3)
Mehmet 2 yıl önce
Geçen sene Akçakoca da aynı şey bizim başımıza geldi bizde sortla gittik karakola birde dalga geçtiler Allah'tan üst düzey bir yetkili ardı emniyeti bir hafta sonra açık yazıyorum Karslı üç genç arkadaş almış paraları yediler kimlik.vs h
murat 2 yıl önce
akçakocada büyük sorun bu aynı şekilde bizim arabadanda ne var ne yok almışlardı jandarmaya şortla gittik ilgilenende olmadı sahip çıksaydınız malınıza diyo asker
Duzceli 2 yıl önce
Bunu yapan, Turizmi baltalamaya çalışan herkes olimpos çocuğudur. Bunlarında terör suçu ile yargılanmaları gerekirse idam edilmeleri gerekir.
kapalı