banner615

banner614

banner701

İKİ CENAZE İKİ BÜYÜK ACI

banner619

Gümüşova bağlı Pazarcık köyünde önceki gün girdikleri kuyuda metan gazından zehirlenerek hayatını kaybeden Ahmet Şentürk ve Sinan Tora, Hendek’te dualarla son yolculuklarına uğurlandılar.

Yerel Haber 09.04.2016, 12:03 10.04.2016, 18:03
7000
İKİ CENAZE İKİ BÜYÜK ACI
banner682
 Önceki gün Gümüşova’ya bağlı Pazarcık köyünde meydana gelen olayda 5 kişi girdikleri kuyuda metan gazından zehirlenerek hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılan arasında bulunan Ahmet Şentürk ve Sinan Tora hastanede hayatını kaybetmişti. Vefat eden Şentürk ve Tora için Hendek’te cenaze töreni düzenlendi. Ahmet Şentürk’ün Hendek Kazımiye Mahallesinde, Sinan Tora'nın ise Rasim Paşa Mahallesindeki evlerinde büyük üzüntü hakimdi. Ahmet Şentürk’ün naaşı Cuma namazı öncesi Kazımiye Mahallesindeki evinden alınarak Kazımiye Merkez Camiine getirilirken, Sinan Tora'da ikindi namazı öncesi Kazımiye Merkez Camiine getirildi. Şentürk Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla Kazımiye Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verildi.


Tora'nın cenazesi de İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından yine aynı mezarlıkta bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi. Şentürk ve Tora'nın cenazesine ailesi, yakınları, siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber:Y.SEVER

banner710
Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu