banner615

banner614

banner701

İMARA AYKIRI BULUNDU!

banner619

Camikebir Mahallesi’nde TOKİ tarafından yaptırılan konut inşaatı İmara aykırılık gerekçesiyle ruhsat alamadı. Zabıta ekipleri bugün, inşaata mühür vurdu.

Yerel Haber 19.12.2014, 10:18
241
İMARA AYKIRI BULUNDU!
banner682

Camikebir Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapımı devam eden 198 konut inşaatını talihsizlikler yakasını bırakmıyor! Bir yanda paralarını alamadığı için işçiler isyan ediyor, diğer tarafta ruhsatı olmadığı için belediye sıkıştırıyor…

 

Düzce Belediyesi Zabıta Ekipleri yaklaşık bir ay önce ruhsatı olmadığı gerekçesiyle TOKİ tarafından yapımı devam eden inşaata ani bir baskın düzenlemişti. Firma yetkililerinin mühürlemek için alana gelen Zabıtadan, talep ettiği zaman kabul edilmiş ve ruhsat alımı için girişimlere başlanmıştı.

 

Aradan yaklaşık bir ay geçmeden Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri bugün yine Camikebir Mahallesi’ndeki Kentsel Dönüşüm alanındaki konut inşaatını mühürlemek için kapısına dayandı. Ruhsat başvurunu red eden Belediye, bu sabah zabıta ekiplerini, inşaat sahasına gönderdi. İmara aykırılık gerekçesiyle ruhsatın verilmediği 198 konut inşaatındaki 18 blok mühürlendi.

 

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu