banner615

banner614

banner701

KADINLAR FARK ETTİ

banner619

Merkez Büyük Camii’nde bulunan Kuran-ı Kerimlerin iç sayfalarına falçata ile kesilerek zarar verildi. Cemaatin okuması için bulunan Kuran-I Kerimlerin iç sayfaları kimliği belirsiz kişi yâ da kişilerce falçatayla yırtıldı.

Yerel Haber 28.11.2014, 18:20
275
KADINLAR FARK ETTİ
banner682

Düzce Merkez Büyük Camii de kadınların namaz kıldığı bölümde bulunan Kur'an-ı Kerim'lerin sayfaları falçatayla kesildi..Olay camii de kadınlara ait bölümde Kur'an-ı Kerim okumak isteyen kadınların Kur'an'ın sayfalarını çevirdiği esnada anlaşıldı..Hayırseverler tarafından alınan ve müslümanların okumaları için bulundurulan Kur'an-ı Kerim'lerin yapraklarının kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından adeta “parçalanarak kesilmesi” önce namaz kılmak için camiye gelen kadınların tepkisine neden oldu ardından konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen erkeklerin de konuya büyük tepki gösterdikleri görüldü..

Merkez Büyük camii de bulunan 6 adet yeni Kur''an-ı Kerim'in içi kısmındaki sayfaların yırtılmasının kasıtlı olarak kesilmesinden korkuluyor.. Görenleri şaşkına çeviren “Kur'anın yırtılması “ olayının ardında kim veya kimlerin olduğu merak ediliyor..

 

Haber; İ.KELEŞ

Yorumlar (0)
25°
parçalı bulutlu