banner615

banner614

banner701

KAVŞAK ÇALIŞMASI BAŞLADI

banner619

Trafik yoğunluğunun arttığı Hastane Caddesi üzerinde bulunan yeni yol sapaklarında kavşak çalışmasına başlandı. Düzce Belediyesi çalışmaların kısa süre içinde tamamlanacağını açıkladı.

Yerel Haber 18.08.2019, 10:38 19.08.2019, 18:56
2834
banner682

Düzce Belediyesi trafik akışının giderek arttığı noktalarda kavşak yapım çalışmalarına devam ediyor.


Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinin muhtelif noktalarında üst yapı düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Araç trafiğinin yoğunlaştığı güzergahlarda çalışmalarına ağırlık veren ekipler Hastane Caddesi üzerinde bulunan yeni yol sapaklarında kavşak çalışmasına başladı.

Bağlantı ve ana yolların kesişim noktasını düzenleyecek kavşağın yapımına başlanırken çalışmaların kısa süre içinde tamamlanacağı açıklandı.

Araç ve yayaların daha kolay hareket etmesini sağlamak amacıyla yürütülen çalışma ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak etaplar halinde devam edecek.

C.A.KUŞ

banner710
Yorumlar (5)
GÜNBAŞI 10 ay önce
İyi güzel hoş. Tabi ki bunların yapılması güzel. Fakat bir öncelik sırası olması gerekmez mi? Fisko kavşağı şuan 1 numaralı olmalı..
poyraz 10 ay önce
Körpeşlerde yeni yol da kaldırım yok hız pisti. burası
Efteni 10 ay önce
Siz kavşak falan yapmayın. Daha kötü oluyor. Duzcenin her kavşağında ayrı bir sıkıntı var
Düzce sevadlısı 10 ay önce
Daha sayın bakanın demeçten başka hiç bir icraatını görmedik. Düzce de belediye yok. Bırakın muhtar arayın. Acı acı acı. Eski bakan.
Yorum 10 ay önce
Hersey güzel yapmaya calisiyorsunuz yarim yumalak yapmasaniz tam olsa terminalden sehir mezarligina giden yolda mezarlik yanindaki kavsagin etrafi gibi oyle 50 mt yeri asfaltsiz birakilmis her yer yapilmis bi orasi koca yolda
20°
hafif yağmur