banner615

banner614

banner701

Keleş’ten başarılı öğrenciye Dizüstü Bilgisayar!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, geçtiğimiz aylarda bir toplantı sırasında tanıştığı başarılı öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye etti.

Yerel Haber 18.01.2008, 17:19
189
Keleş’ten başarılı öğrenciye Dizüstü Bilgisayar!
banner682

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, geçtiğimiz aylarda bir toplantı sırasında tanıştığı ve bir süre sohbet ettiği Özel Öncü Koleji yedinci sınıf öğrencisi Erdinç Çetin’e dizüstü bilgisayar hediye etti.

Geçtiğimiz aylarda bir toplantı nedeniyle bulunduğu Öncü Koleji’nde,  spor bursu ile eğitim gören ve derslerindeki başarıları ile de dikkat çeken yedinci sınıf öğrencisi Erdinç Çetin ile tanışan ve bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Erdinç’e en çok istediği şeyin ne olduğunu sormuş, başarılı öğrenci de bilgisayarının olmasını çok istediğini söylemişti. Erdinç’e bir bilgisayar sözü veren Başkan Keleş, sözünü unutmadı.

Erdinç ile makamında bir araya gelen ve hediyesini veren Başkan Keleş, öğrenciye büyük yakınlık gösterirken, bilgisayarını her kullandığında Belediye Başkanı Mehmet Abisini hatırlamasını istedi.

Aynı zamanda Öncü Koleji’nin başarılı bir futbol oyuncusu olan Erdinç’in Başkanın hediyesi nedeniyle mutluluğu dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu