banner615

banner614

banner701

KILIÇ’IN MUTLU GÜNÜ

banner619

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, oğlunu evlendirdi. Çiftin nikahını kendisi kıyan Başkan Kılıç’ın, heyecanı görüntülere yansırken, nikah şahitliğini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yaptı.

Yerel Haber 24.07.2016, 10:41
4916
KILIÇ’IN MUTLU GÜNÜ
banner682

 Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç'ın oğlu Oğuz Kaan Kılıç ile Hilal Eroğlu dünya evine girdi.  Beyköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen nikah törenin de Belediye Başkanı Kılıç, oğlunun nikahını kendisi kıydı.  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ‘de nikah törenine katıldı.


Çiftlerin şahitliğini Bakan Özlü, Vali Ali Fidan, AK Parti Düzce milletvekillleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azad, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve eski AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu yaptı.

Aile cüzdanını geline veren Özlü, çiftleri tebrik ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi.Milletvekili Ayşe Keşir, yeni evli çifte düğün hediyesi olarak Türk Bayrağı hediye etti.

Yorumlar (3)
Fatih 4 yıl önce
Allah mutluluk versin, güzel nesiller için iyi bir adım olur inşAllah. Fakat beyköydeki yol konusunda başarınızı sorgulamalısınız, yıl 2016 yol suluyorsunuz . Biz arabalarımızı yıkatıyoruz temizletiyoruz Beyköye geliyoruz çamur toz toprak, arabalarımızın ön takımları amortisörleri ayarları bozuluyor ve masraf açılıyor ve bu masrafı öderken bile kdv ödüyoruz. Biz zaten mtv sigorta vergisi kasko vergisi vb vergilerle hazineyi destekliyoruz ama siz o paraları bize yol olarak sunmuyorsunuz. Burada hak yeniliyor lütfen düşününüz. Karaçalı köyündeki şehit için mezarlık yolu yapılabiliyorken bizim de İllaki beyköyde 5,6 şehit mi çıkarmamız gerekir bunu sorguluyoruz şu an, sayın Başkan o makam reklam bilboard gösteri makamı değildir, o makam devletin gerçek sahibi vergi veren üreten katma değer katan milletindir, ve tek görevi halka hizmettir. Fotoğraf çektirmek değildir. Allah'ın huzurunda hesap verirken Nasıl bir savunmanız olabilir onu düşünmenizi isteriz.
Refik BAHRAM 4 yıl önce
HABERİM OLMADI.....ÜZGÜNÜM....HAYIRLI UĞURLU OLSUN ...SAĞLIKLI ,SIHATLI,HAYIRLI UZUN ÖMÜRLER DİLİYORUM....
Beykoylu 4 yıl önce
Başkan slah mutlu etsinde Beykoydporda sahaya çıkar bu takım 6 yıldır ligte böyle. du usmesi
20°
açık