banner615

banner614

banner701

SEFERBER OLDULAR

banner619

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden anlamlı yardım. Dernek, 16 yıldır tekerlekli sandalyeye mahkum şekilde yaşayan yaşlı teyzenin ihtiyaçlarını gidermek için seferber oldu.

Yerel Haber 16.10.2018, 16:39 16.10.2018, 18:37
1445
banner682

Delta Alfa Çorap Fabrikası bünyesindeki çalışanlar tarafından kurulan Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, anlamlı ve sosyal farkındalık çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, beraberinde dernek üyeleriyle daha önceden bilgilerini ve ihtiyaçlarını tespit ettikleri Beyköy beldesinde yalnız yaşayan 74 yaşında ki Gülhanım Keskin'i ziyaret etti.
 


Ziyarette, tekerlekli sandalyeye mahkum vaziyette bulunan ancak akülerinin bitmesinden ötürü mağduriyeti daha da artan Gülhanım Keskin'in sandalyesinin akü ihtiyacını karşılayan dernek, belirli süre de olsa erzak ihtiyaçlarını da giderdi.

Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada, “Teyzemizin mağduriyetini öğrendiğimiz andan itibaren dernek yönetimi olarak kısa süre içerisinde çalışmaya başladık ve çok şükür hallettik. Teyzemizin 2 evladı var. Onlarda şehir dışında. Tek başına yaşamak hele hele ki bu durumda yaşamak daha da zor. Bir nebze de olsa ihtiyaçlarını giderebildiysek ve hayır dualarını aldıysak ne mutlu bizlere” dedi.

Mıhçı, dernek olarak sosyal sorumluluk anlayışıyla çalışmalarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (11)
vatandaş 1 yıl önce
haberde sahipsiz bırakılmış gibi anlaşılıyor oysa ki beyköy belediyesi teyzenin sandalyesiyle ilgili sorunları zaten hallediyor.
çihan A. 1 yıl önce
bu fabrikanın adını düzcede çok duymaya başladık..düzceye düzce ekonomisine çok katkı sağlıyor işçileri ve işverenleri çok bilinçli her konuda tebrik ediyorum..böyle insanlara yöneticilere sahip çıkılması lazım..
cem 1 yıl önce
Sizleri tebrik ediyorum güzel insanlar...İnşAllah bu çalışmanız diğer insanlara da ilham kaynağı olur...
Turan A. 1 yıl önce
Çok güzel hareketler bunlar...tebrik ediyorum. Sedat mıhçı ve yönetimini..
Agabey 1 yıl önce
Başkanım yardımlarınızın ve basarilarinizin devamını dilerim
GAFUR TUNÇ 1 yıl önce
SEDAT MIĞÇIYA ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM YENİ VAKIF KÖYÜNDE FELÇLİ BİR ABLAYA KATLANABİLİR TEKERLEKLİ BİSİKLET
Yazık sana öncü 1 yıl önce
Kıytırık bir kazada isimleri saklıyorsunuz da ihtiyaç sahibi düşkün bir teyzemizin isminin tamamını yazıp rencide ediyorsunuz ya aferimmi alacaksınız ismini verip yazık yaptığınız habere hiçmi kuran okumadınız sağ elin verdiğini sol el bilmesin diye
Düzceli 1 yıl önce
Süpersiniz tebrik ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur