banner615

banner614

banner701

TEM’E GİRİŞ-ÇIKIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR

banner619

Karayolları’nın Düzce TEM Bağlantısı için Gölyaka mevkiinde süren yol çalışmaları nedeniyle gişelerin giriş-çıkışa kapalı olması ile birlikte Kaynaşlı Gişeleri mevkiinde yapımı devam eden kavşak projesinin de Kaynaşlı Gişelerinden TEM’e giriş-çıkış çilesinin sürmesi tepkileri de beraberinde getiriyor. Buna karşılık hiçbir yetkilinin açıklama yapmaması yaklaşan Kurban Bayramı’nda da sıkıntı yaşanacağı eleştirilerini beraberinde getiriyor.

Yerel Haber 24.07.2018, 17:59 26.07.2018, 13:44
3379
banner682

Düzce’nin Gölyaka ve Kaynaşlı Gişeleri’ndeki çalışmaların yaklaşık 3 aydır tamamlanmaması ile birlikte hiçbir yetkilinin açıklama yapmaması tepkilerin çığ gibi büyümesine neden oluyor.

Gölyaka TEM Otoyolu’nda süren çalışmalar nedeniyle gişelerin kapalı olması; Kaynaşlı TEM Otoyolu’na giriş mevkiinde süren kavşak çalışmaları doğrultusunda TEM’e girişlerde yaşanan sıkıntı Düzce’ye giriş ve çıkışı adeta çileye çeviriyor.

“Hep bayrama denk geliyor” eleştirisi
Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda da kapalı olan Gölyaka gişelerinin dün gündeme getirdiğimiz haberimizde önümüzdeki Kurban Bayramı’nda da kapalı olacağına yönelik eleştiriler alıyor. Kurban Bayramı telaşına giren vatandaşlar bir de ulaşım çilesi yaşamak istemiyor.

Her iki giriş aynı anda kapatılmamalıydı
Özellikle yetkililerin şehre girişi bulunan her iki noktanın da aynı anda kapalı olması, “Düzce de karmaşık bir yönetim problemi var. Gölyaka’dan giremiyoruz, çıkıyoruz Kaynaşlı’ya oradan da giremiyoruz. Yani gel de sinirlenme arkadaş bari biri bittikten sonra diğerini yapın aynı anda iki tarafı da kapatmak olmamalıydı” yorumlarını aldı.

“28 Eylülde açılacak” söylentisi
Hem Gölyaka hem de Gölyaka Gişeleri’nde süren bu çalışmaların ne zaman tamamlanacağına yönelik hiçbir yetkiliden açıklama yapılmazken yine dün gündeme getireceğimiz haberimize gelen yorumlara bakılarak, 28 Eylül tarihinde açılacağı yönünde söylentiler mevcut.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (25)
Vatandaş 2 yıl önce
Ankara'dan gelirken tünele girmemek için abanttan çıkacaktım baktım Abant çıkışı yok (yol çalışması nedeniyle beni karşı yoldan geçince çıkış mümkün olmadı) neyse kaynaslıdan çıkarım dedim çıkış kapalı, neyse bir sonrakinden çıkarım dedim o da kapalıydı ve zoraki hendekten çıkıp geldim Düzce'ye. Abanttan çıksaydım 5 TL olacaktı hendekten çıkınca 17,5 TL oldu, hem fazla km yaptım hem vakit kaybettim hem de paramdan oldum. Hakkımı helal etmiyorum!!!!
Düzceli2 2 yıl önce
Herkez layık olduğu şekilde yönetilir
dzcll 2 yıl önce
ankara görmuyormu gölyaka kaynaşlı gışelerını duzcelı yetkılıler uyuyor. yakında duzce beledıyesınıde kaptırırlar.demedı deme..kuzey çevre yolu hıç ılerleme yok..
T3 2 yıl önce
hak ediyor bu düzce her şeyden memnun olan çoğunlukta
t3 e 2 yıl önce
sayın t3 düzcelileri bu kadar da küçümsemen haksızlık geçmiş dönemde hep birlikte hareket edip belediye başkanını görevden aldırdılar bu da güzel bi dayanışma yani
Kurtoğlu 2 yıl önce
Bir zamanlar Bolu Düzve'nin epey gerisindeydi, şimdi ise Bolu arap atı gibi fark attı Düzce'ye. Her geliş gidişimde bakıyorum Düzce aynı tas aynı hamam. Düzce halkı at gözüyle bakıyor hayata. Nasıl olsa oy geliyor, hak ediyor Düzce bunları
Kadir 2 yıl önce
Sahipsiz Düzce kendini sahip yönetici zannedenler çalmak ile meşgul
Düzceli Secmen 2 yıl önce
Ağlamayın Düzce bunu hak ediyor
Omer can 2 yıl önce
Umit yilmaz vekilimm nerdesiniz bu islere bi el atsaniz rica ediyoruz
LORD 2 yıl önce
çok beklersiniz daha..
ümitle falan olcak işler değil bunlar... hangisi çalıştıki ümit çalışsın..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu