banner615

banner614

banner701

UNUTMADILAR

banner619

Ak Parti Düzce İl Gençlik Kolları tarafından 4 Aralık Dünya Madenciler Günü münasebetiyle Cedidiye Camiinde Akşam namazının ardından madenlerde hayatını kaybeden madenciler için mevlid-i şerif okutup, cemaate lokma ikramında bulundu.

Yerel Haber 05.12.2014, 10:09
221
UNUTMADILAR
banner682

Mevlid-i Şerif'e Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Zeynep Yıldız ve Gençlik Kolları il başkanı Fazlı Koç da katıldı.


Yıldız, Düzce İl Gençlik Kollarının çok anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdiğini belirterek, 4 Aralık Dünya Madenciler Gününde Ermenek'de enkazdan çıkan son madencilerin acısının yürekleri dağladığı bir günde ölen madencilerimizin ruhlarına itafen böyle bir mevlid-i şerif okutulması çok anlamlı. Madencilerimizin aldığı para belkide alın teri ile kazanılan en helal paraların başında geliyor. Onların nasıl zor şartlarda evlerine bir lokma getirebilmek için alın teri döktüğünü hepimiz biliyoruz. Manisa'da Soma'da ve Karaman'da Ermenek'te kaybettiğimiz canlarımızın acısı hala taze duruyor. Buradan onların ruhlarına itafen okunan kuranlarla biz de acıyı paylaşıyor ve bu tür acıların tekrar yaşanmamasını diliyoruz diye konuştu.

Yorumlar (0)
29°
az bulutlu