Öne Çıkanlar Düzce sosyete pazarı Öncü Haber kaza prim borcu

Bu haber kez okundu.

YAPI MARKETE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
banner197
 AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in sahibi olduğu Mega House yapı market mağazasının açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Siyaset hayatında olduğu gibi iş dünyasında da adından söz ettirmek isteyen Keskin, Düzce’ye farklı bir yapı market konsepti kazandırarak Düzceliler'in hizmetine sundu. Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde bulunan alışveriş mağazasının açılışı bugün iş ve siyaset dünyasının geniş katılımıyla gerçekleşti. Kuyumcuzade Bulvarı'nda hizmete giren mağazanın açılışına Vali Ali Fidan olmak üzere Milletvekili Ayşe Keşir, protokol üyeleri, siyasiler, STK temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, ulusal mağazacılık mantığı ile Düzce’ye kazandırılan mağaza için 2 yıldır 11 kişilik bir ekiple çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi.


Keskin, “Uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız bir projeydi. 11 arkadaşımızla birlikte yaklaşık 2 yıldır çalışma yapıyoruz. Biz Düzce’de özellikle ulusal mağazacılık mantığıyla ama içinde amatör ruhu katan bir yapı hedeflemiştik. Bu yapıyı da bugün başardık. Mağazamızda aslında biz farklı bir konsept hedeflemiştik. Düzce’de hemşehrilerimize böyle bir mağaza kazandırdığımız için bunun gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de, bol bereketli kazançlar dilerken, Başkan Keskin’in bu mağazayı özellikle Düzceli kadınlar için açtığını söyleyerek, kadınlara çağrıda bulundu.

Açılışta son konuşmayı yapan Vali Ali Fidan ise, her yeni açılışın ilimize değer kattığını ifade ederken, yeni yatırımlarla Düzce’nin geliştiğini kaydetti.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Selami Emen eşliğinde dua edildi ve açılış kurdelesi kesildi.

Vali Fidan ve konuklar mağazayı gezerken, açılışta konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Haber:Y.SEVER