banner615

banner614

banner701

YEMENİCİ: ÖNCELİK KALİTELİ TURİST

banner619

Ramazan ayı nedeniyle durgunluk yaşanan Akçakoca’da, 9 günlük bayram tatili için tüm hazırlıklar tamamlandı. Öncelikle kaliteli turisti ilçeye getirmek istediklerini belirten Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “Don ile denize girecekleri burada istemiyoruz” şeklinde ilginç bir benzetmesi oldu.

Yerel Haber 23.06.2016, 13:59 24.06.2016, 10:46
7230
YEMENİCİ: ÖNCELİK KALİTELİ TURİST
banner682

 Düzce'nin denize açılan tek penceresi olan Akçakoca'da deniz sezonu başladı.  Ramazan dolayısıyla durgunluk yaşansa da, ilçede 9 günlük bayram tatili için hazırlıklar başladı.  Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ilçede turizm hazırlıkları hakkında bilgi verdi.  Turizm sezonu için gerekli hazırlıkların yapıldığına dikkat çeken Yemenici, Akçakocapostası’na yaptığı açıklamada sahil güvenliği konusunda bu yıl takviye yaptıklarını belirtti.

Yemenici "Otellerimiz,  pansiyonlarımızda ve tüm işletmelerimiz bayrama hazır. Biz turizm sezonu her zamankinden daha da hazırız.  Biliyorsunuz 5 jet skimiz var ve cankurtaran sayımızı 15’e çıkartıyoruz. Hem plaj güvenliği anlamında hem de işletme anlamında yaza hazırız. Allah'ın izniyle herkes gelsin Akçakoca'nın tadına varsın.” Dedi.

Kaliteli turist için kaliteli işletmelerin olmasına önem verdiklerini belirten Yemenici, bu konuda örnek vererek sözlerine devam etti ve “Don ile denize girecekleri burada istemiyoruz. Biz kaliteli turizm olması anlamında çalışmalarımızı yapıyoruz " ifadelerini kullandı. 

haber;S.KAŞKIR 

banner710
Yorumlar (27)
İmanlı boy 4 yıl önce
Milletin donuna karışıyorsan giydiği şortun diz üstü olmasına da izin verme kadınlara mahrem yerlerini örtmesini de söyle Başkan.. Bunları söyleyince gerici demez kimse sana..
Vatandas 4 yıl önce
Allahin denizine.nasil girecegime senmi.karar verecen be Adam Sen gidib copunu.toplasana
Nurcu 4 yıl önce
Senin babanın malımı deniz.belki parası yoktur şort almaya.gariban ölsünmü bırakın bu zihniyeti yoksa helak olursunuz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4 yıl önce
GİRİLMESİN TABİ HANGİ ÇAĞDAYIZ BU CAHİL TOPLUMLA HİÇBİYERE GİRİLMEZ BİR SÜRÜ KEKO KIROLAR DOLU ETRAFDA
bikini de olmasın 4 yıl önce
mayo bikini de giymesinler. göz zevkimizi bozmasın günaha sokmasınlar. giyin haşemalarınızı siteril temiz oh ne güzel
hemşinli 4 yıl önce
DON LA DENİZE GİRENLER SENİN HALKIN VE SEÇMENİN... DIŞARDAN GELENLER BUNU YAPMAZ...
o zaman 4 yıl önce
biz de donsuz gireriz denize? Nasıl fikir başganım?
Yavuz 4 yıl önce
sayın başkan iyisin hoşsun akçakoca hepimizin ama kaliteyi gelence ararken ordaki esnafta ve halktada araman lazım bilmem anlatabildimmi.. Bence bu acıklamanla sınıfta kaldın!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
açık