banner615

banner614

banner701

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Öncü Medya Grubu’nu ziyaret ederek, televizyonun yeni sahibi Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yerel Haber 05.10.2018, 12:03 05.10.2018, 20:24
692
banner682

14 Eylül itibariyle el değiştiren Öncü Medya Grubu’na ziyaretler  artarak devam ediyor. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Öncü Medya nezdinde kanalın yeni sahibi Türkseven Şirketler Grubu Başkanı Ö.Faruk Türkseven’le biraraya geldi.Ziyarette, Türkseven’e, Düzce adına yapmış olduğu yatırımdan ötürü teşekkürlerini iletirken, Öncü TV ve çalışanlarına da bundan sonraki yayın hayatlarında başarılar diledi.Caboğlu, ayrıca Düzce’de medya sektörünün önemine değinirken, Türkseven ise Caboğlu ve partinin yönetim kurulu üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek amaçlarının Düzce’nin sorunlarını ele almak olduğunu vurguladı.Ziyaret, yerel seçimlere giden süreç başta olmak üzere Düzce’nin geleceği açısından yapılması düşünülen proje ve çalışmaların görüşülmesiyle devam etti.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (3)
Mehmet aydın 1 yıl önce
2019 da Düzce de MHP rüzgarı esecek. İnşAllah Erdoğan boyu aday olur da seçimlere 10-0 önde başlarız.
Mhp 1 yıl önce
Celal Cemal kim ya bırakın bu işleri daha çok fırın ekmek yemeleri gerekiyor milletvekili şeçimlerinde nerelerdeydiler çok istiyorlarsa çıkıp aday adayı olsunlar yalandan bıdı bıdı yapmayın
düzceli 1 yıl önce
Başkanım Düzce Belediyesi sizin döneminize nasip olabilir. Sizden ricam aday seçimini doğru yapmanız bu şans her zaman nasip olmaz. Para ile show yapanlara kanmayın sakın halkta karşılığı yok. Celal veya Cemal ikisinden birini aday yapın. Beraber yönetin Düzcemizi. Yoksa yazık olacak. Eski yüzlere tepki var. Alalım bu seçimi. Millet hizmet görsün, bırakın düzce mhpnin kalesi olsun. Celal ve Cemali alın yanınıza gezin sokak sokak. İkiside pırlanta. Dediğimi yamana atmayın.
hafif yağmur