banner615

banner614

banner701

16 MİLYONLUK PROJE BAKANLIĞA SUNULDU

banner619

Türkiye'nin önemli turizm adreslerinden olan Yedigöller'e Yığılca üzerinden ulaşım sağlanan yolda genişletme çalışmaları başladı. Diğer taraftan İl Özel İdaresi tarafından Yedigöller yolu ile ilgili olarak 16 milyon liralık bir projenin Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunuldu.

Yığılca 20.01.2020, 15:02 21.01.2020, 11:48
6623
16 MİLYONLUK PROJE BAKANLIĞA SUNULDU
banner682
Düzce'nin Yığılca ilçesinde Yedigöller Milli Parkı yolu için yol genişletme çalışmaları yapılıyor.

Daha önce bir kısmı genişletilerek asfaltlanan yolun kalan kısımları için genişletme çalışmaları yeniden başladı. İlçe Özel İdare ekiplerinin başlattığı çalışma ile Yedigöller yolunun kısa bir zamanda tamamlanacağı öğrenildi.Yığılca İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın ve Ramazan Muhterem Baltacı da çalışmaları yerinde inceledi.İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İlçe özel idare ekiplerimiz tarafından yolda çalışma başlattık. Bilindiği gibi özellikle İstanbul  tarafından gelen ziyaretçilerimiz bu yolu kullanıyorlar. Ulaşım açısından bu yol Yedigöller'e daha kısa mesafede. Ziyaretçilerimizin daha rahat ulaşım sağlaması açısından bu yolda genişletme çalışmalarına başladık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yolda asfalt çalışması yapacağız. Yapılan çalışmalarda desteğini esirgemeyen Düzce Valimiz Sayın Zülkif Dağlı'ya teşekkür ederiz." dedi.Öte yandan İl Özel İdaresi tarafından Yedigöller yolu ile ilgili olarak 16 milyon liralık bir projenin Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunulduğu ifade edildi. 

 
Yorumlar (7)
Özel İdare İşçisi 9 ay önce
hazır başlamışken yolu iyice genişletin ki uzun yıllar hizmet etsin. sonra bir daha gerek kalmasın.
Ugur 9 ay önce
Baskan bir teklif daha sunda Yığılca yoluna da el attır .
Ugur 9 ay önce
Baskan bir teklif daha sunda Yığılca yoluna da el attır .
gezgin 9 ay önce
Bolu-yedigöller yolunun yerini asla tutmaz,ancak motosikletli gruplar bu yolu kullanır.Çünkü aşırı virajlı,tenha ve yorucu bir yol.
Uzaktan 9 ay önce
Yedigoller yolunu kolay ulasilir hale getirirseniz cok iyi bir iş yapmis olursunuz. Kolay bozulmayacak olmali. Uludag kadar ünlü bi yer.
Saban 9 ay önce
Cilimli cevre yolu da vardl birzaman
Gölsüz kalın 9 ay önce
Bolu 7 gollere yatırım yapacagınız kafar düzcenın karduz yaylasına 16 mılyon yatırım yapsanız hem kayak merkezımız hem otellerimiz hem turuzim hem telefirk
20°
kapalı