banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÇAM BİZZAT TAKİP EDİYOR

banner619

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ilçede kazalara davetiye çıkartan kavşak ve yollarda devam eden iyileştirme çalışmalarını bizzat takip ediyor.

Yığılca 26.12.2019, 16:48 26.12.2019, 17:58
1069
banner682
Yığılca Belediyesi kaza riskini asgariye düşürmek amacıyla ilçe giriş ve çıkışlarındaki yolları daha güvenli hale getiriyor.Yapımı yılan hikayesine dönen ve son olarak bitiş tarihi olarak 2021 yılına işaret edilen Yığılca-Düzce karayolunda yapım devam ededursun kentin giriş kısımlarında kazalara zemin hazırlanan tehlikelere karşı önlem alan Yığılca Belediyesi özellikle kar yağışı öncesi bölgede hummalı bir çalışma yürütüyor.


Belediye Başkanı Rasim Çam'ın talimatları doğrultusunda trafiği rahatlatmak için süren iyileştirme seferbeliğinin kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.
Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:"İlçe girişi Çakıl mevkisindeki son kütleyi bertaraf ederek o bölgede yaşanabilecek kazaları önlemek üzere ilçemize giriş ve çıkışları trafik akışını rahatlatmak üzere bitirdik. İlçemize hayırlı olsun.


Bundan sonra inşallah kazaların yaşandığı Koca Meşe Kavşağı'ndaki çalışmalarımıza yoğunlaşarak devam edeceğiz. Halkımız neyi isterse onu yapacağız sevgi saygılarımla."
HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (2)
Yığılcalı 7 ay önce
Allah aşkına bu işleri karayolları yapıyor başkan senin bu işlerde hiç bir dahlin yok başkan iş yap kaç ay oldu yığılcaya çivi çakmadın Muzaffer başkanı bize mumla aradıyorsun Muzaffer Başkan Yığılca için gece gündüz cumartesi pazar demeden yığılmaya hizmet etti hiç gelmeyecek işleri yığılcaya getirdi mesala doğalgaz bir daha yüksekokulu yığılcaya getirdi yığılcanın modern bir şehir yapdı siz onun yapdıklarını yıktınız madem yıldınız sizde bir şeyler yapın yıktıklarınızın yerine bir şeyler yapın
Yığılca lı 7 ay önce
Akşam akşam iyi güldürdün beni
16°
parçalı az bulutlu