banner615

banner614

banner701

GENÇ ÇİFTÇİLER HAK KAZANMIŞLARDI

banner619

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Düzce'nin Yığılca ilçesinde genç çiftçilere koyun desteği sağlandı. Genç çiftçilere 34 baş koyun dağıtımı yapıldı. Koyunlar genç çiftçilere Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin, İlçe Tarım Müdürü Bünyamin Ali tarafından teslim edildi.

Yığılca 14.04.2019, 17:41 15.04.2019, 17:50
2359
GENÇ ÇİFTÇİLER HAK KAZANMIŞLARDI
banner682

Yığılca’da genç çiftçilere İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından koyun desteği sağlandı. Bakanlığın başlattığı proje sayesinde koyun almaya hak kazanan 5 genç çiftçiye koyunları bugün Yığılca Kaymakamı ve İlçe Tarım Müdürü tarafından takdim edildi. Törende İlçe Tarım Müdürü Bünyamin Ali tarafından konuşma yapıldı.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 5 genç çiftçiye toplamda 34 baş koyun dağıtımı gerçekleşti. Bakanlığın başlattığı proje sayesinde koyun almaya hak kazanan 5 genç çiftçiye koyunlarını Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin, İlçe Tarım Müdürü Bünyamin Ali takdim etti. 

İlçe Tarım Müdürü Ali, törende yaptığı konuşmada, "2018 yılı Genç Çiftçi Hibe Desteği Küçükbaş Hayvancılık Desteği Projesi kapsamında 34 baş kıvırcık cinsi koyunların dağıtımı yapılmıştır. Bu kapsamda Gökçeağaç, Merkez, Çamlı ve Yaylatepe köylerinde 5 genç çiftçimiz bundan sonra bu hayvanlarımıza bakacak. Hayırlı olsun." diye konuştu. (AA)

banner710
Yorumlar (2)
Arastirin 1 yıl önce
Daha önceki verilenler acaba mevcut kişilerde duruyormuki sayın Tarım İl yetkililerin ara ara kontrol etmesi lazım.güzel bir uygulama işallah gerçekten ihtiyaç sahipleri alıyordur.
Bıyık 1 yıl önce
Sevgili kaymakam bey! Bıyık bırakmazsan seni işten atmazlar, korkma
18°
açık