banner544

banner494

KIZILAY DÜZCE ŞUBESİ YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

banner439

Türk Kızılay tarafından Ramazan ayında az çok demeden paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye sloganı ile başlatılan yardım çalışmaları Düzce’de devam ediyor. Kızılay Düzce Şubesi bağışçılardan gelen Ramazan Kolilerini gece gündüz demeden Yığılca’da ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.

Yığılca 28.05.2019, 01:51 28.05.2019, 17:24
538
banner340
banner480

Ramazan ayında Hilal Olsun Türkiye sloganı ile Türk Kızılay tarafından başlatılan yardım kampanyası çığ gibi büyüyor. Hem Düzce merkezde hem ilçelerde Ramazan kolisi dağıtımına devam eden Türk Kızılay Düzce Şubesi, Yığılca’da belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Kolisi yardımı yaptı.Dağıtıma Şube Başkanı Halil Aydın ve Yönetim Kurulu üyesi Erdem Yamaç ile Kızılay gönüllüleri katılım sağladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Halil Aydın, Az çok demeden paylaşan bağış yapan herkese teşekkür ederek: ‘Dünya’nın 38 ülkesinde 40 noktada Türkiye’nin 81 ilinde yardım faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu akşam Yığılca ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerini tek tek ziyaret ederek Bağışçılarımız tarafından gönderilen kolilerin teslimini gerçekleştirdik. Ramazan Bayramına kadar tespit edilen ailelere bağışlarımız devam edecek. Böylelikle bağış yapmak isteyenlerin şubemize veya tüm bankaların internet ve mobil uygulamalarından Kızılayımıza bağış yapabilirler’ dedi.
 

Yorumlar (2)
A.Rıza ÖZÇELİK 10 ay önce
Azerbeycanda yardım yaptığınız 1000 kişininde resimlerini çekip yayınladınız bir yerde yoksa yayınlamadınız mı?
Lolipooooo 10 ay önce
Yardım yapılan teyzemizin resmini vermeseniz iyi olacakmış. Böyle göze soka soka yrdım olmaz. Haberi verin geçin resim de neyin nesidir.
banner488
hafif yağmur
banner514
banner313