banner615

banner614

banner701

YIĞILCA'DA KÖY YOLLARI GENİŞLİYOR

banner619

Düzce'nin Yığılca ilçesindeki şikayet konusu olan dar yolların genişletilmesi için harekete geçildi. Düzce İl Özel idaresi ekipleri köy yollarını genişletme çalışmalarına başladı.

Yığılca 30.05.2020, 18:10
2784
YIĞILCA'DA KÖY YOLLARI GENİŞLİYOR
banner682

Düzce İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 2020 programı çerçevesinde köy yollarında yapım, onarım ve genişletme çalışmalarına devam ediyor.

İl Özel İdaresi ekipleri, il genelinde havaların elverdiği süre içerisinde bir yandan asfaltlama çalışması yaparken bir yandan da yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Düzce'nin Yığılca ilçesinde birçok köy yolunun dar olması nedeniyle Düzce Valiliği'ne yapılan şikayetlerin ardından ekipler, dar yollarda genişletme çalışmalarını hızlandırdı.

Bu doğrultuda Yığılca'ya bağlı Çiftlik Köyü yolunun 10 metre daha genişletilmesi için düğmeye basıldı. Yaklaşık 3 kilometrelik genişletmenin kısa süre içerisinde tamamlanıp yolun yaz aylarında asfaltlanması bekleniyor.

Yorumlar (3)
Züttürü 4 ay önce
Kısıtlamayı kaldırdınız mı?
Yığılcalı 4 ay önce
Seçimmi var yol yapılıyor hani biz şöyle hatırlarız seçime 2 ay varken yollara kepçeler dizilir 3 veya 5 fotoraf çekilir seçimden sonra herşey durur yine aynısımı olacak
Şaban ersoy 4 ay önce
Geriş köyünün yollarinida genişletin bari
22°
kapalı