Bölgesel Amatör Lig, Düzce temsilcileri Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor’un İstanbul rakipleri İstanbul ASKF’de çekilen kura sonucu belli oldu.

30-31 Ekim 2021 tarihlerinde 9 bölgede 27 grupta oynanacak müsabakaların fikstür çekimi 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 15.30’da İstanbul’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılacak.

COVİD-19 salgını nedeniyle kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olan fikstür çekimi TFF’nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

TEMSİLCİLERİMİZİN GRUBUNDA 4 İSTANBUL TAKIMI VAR

Bölgesel Amatör Ligi temsilcilerimiz Çilimli Belediyespr ve Beyköy Belediyespor’un 7 rakibi de belli oldu. Bu rakiplerden 4 tanesi İstanbul takımı.  Düzce temsilcilerinin rakiplerinden Silivrispor, Beykoz 1908, Maltepespor ve Bakırköyspor. Bu takımların hepsi profesyonel liglerinde oynamış takımlar. Zonguldak takımları ise Ereğli Belediyespor, Kilimli Belediyespor, Devrek Belediyespor. Bu takımlardan da Ereğli Belediyespor ve Kilimli Belediyespor da profesyonel liglerde daha önceki yıllarda yer almıştı.

7. BÖLGE 1. GRUPTA YER ALAN TAKIMLAR

Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor, Kilimli Belediyespor, Devrek Belediyespor, Ereğli Belediyespor, Beykoz1908, Silivrispor, Bakırköyspor ve Maltepespor.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ