AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir dizi temaslarda bulunmak için bugün Düzce’ye geldi. Düzce temasları sırasında geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan 10 Yataklı Çilimli Entegre Hastanesini ziyaret eden Keşir’e, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, AK Parti Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız ve İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz eşlik etti.

Hastanede görev yapan doktor ve diğer sağlık personelleri ile birlikte bir süre sohbet eden Keşir, hastalara da geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Çilimli Entegre Devlet Hastanesi’nin durumu hakkında, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan bilgi alan Keşir, eksikliklerin giderilmesi noktasında da girişimde bulunacaklarını ifade etti. Keşir ayrıca, Ramazan Bayramından sonra hizmet vermeye başlayacak olan hastanenin Acil Servis Polikliniğindeki eksikliklerinin giderilmesi için ilgili kurumlarla görüşeceklerini bildirdi.

Keşir’in Hastane ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Çilimli Devlet Hastanemizin bir takım eksikleri ve acil bölümünün faaliyete geçmesi noktasında, aynı zamanda İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracağımız diğer tüm yatırımlarla ilgili AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanımız, Düzce milletvekilimiz Ayşe Keşir ve AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin’e bilgi aktarımında bulunduk. Görüşmelerimiz akabinde, Zaman ve mekan fark etmeksizin faliyet gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza Allah’tan kolaylıklar diledik” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI