banner851

banner614

AFETTE HASAR GÖRMÜŞTÜ

banner619

Uzun yıllar Yukarı Mahalle’de Akçakoca halkına hizmet veren su değirmeni sel afetinde büyük hasar alınca bir süre kapalı kaldı. Değirmenin tekrar hizmet vermesi için onarım çalışmalarına destek, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'dan geldi.

banner846
Akçakoca 19.09.2019, 13:57 19.09.2019, 15:02
1523
banner844

Akçakoca'da bulunan ve sel felaketinde hasar alan yarım asırlık değirmen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın devreye girmesi ile onarıldı.

Akçakoca Belediyesi Meclis üyesi Hanife Tetik ile Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birim Koordinatörü Nursen Yanmaz ve ekibi su değirmenini işleten 71 yaşındaki Ayşe Küçük’ü ziyaret etti.Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birim Koordinatörü Nursen Yanmaz ve ekibi ile bir süre sohbet eden Küçük, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Değirmenin onarılmasındaki desteklerinden dolayı Başkan Yanmaz’a teşekkür eden Küçük, “Belediye Başkanı Okan Yanmaz'dan Allah razı olsun. Uzun yıllar bu değirmeni işletiyorum. Selde zarar gören değirmeni başkanın da yardımı ile onardık. Su değirmeni Akçakocalılar'a hizmet vermeye devam edecek. Bu asırlık mesleği de inşallah torunlarımıza emanet edeceğiz.” diye konuştu.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (0)