banner851

banner955

AĞIR TONAJLI ARAÇLARIN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMİYOR…

Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzı Köyü mevkii Karasu istikametinde, şiddetli yağışlar nedeniyle heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle ağır tonajlı taşıtların Akçakoca – Sakarya güzergahından geçişine izin verilmezken, araçlar Düzce istikametine yönlendirildi.

Akçakoca 10.02.2022, 12:58
3495
AĞIR TONAJLI ARAÇLARIN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMİYOR…

Düzce’de etkili olan sağanak yağış ve karların erimesi, heyelanları da beraberinde getirdi. Akçakoca bağlı Melenağzı Köyü mevkii Karasu istikametinde meydana gelen heyelan nedeniyle jandarma trafik ekipleri yolda güvenlik önlemlerini arttırdı.

Düzce İl Özel İdaresi heyelan nedeniyle bölgeye ekiplerini gönderirken, Akçakoca – Karasu istikameti ağır tonajlı araçların geçişine durduruldu. Ağır Tonajlı araçlar, geriye çevrilerek Akçakoca sapağı üzerinden Düzce istikametine yönlendiriliyor.

Düzce İl Özel İdaresi ekiplerinin Düzce Valiliği koordinesinde heyelan ile ilgili çalışmaları aralıksız sürdürürken, heyelan meydana bölgede gerekli tüm güvenlik önlemleri alındı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Bakandan yardım istesinle 11 ay önce
Geçmiş olsun, yarın Ulaştırma bakanı gelecekmiş, sayın yetkililer bu heyelanı göstersinler ki nakandan bir yaptırım alabilsinler. Akçakoca her yıl bir afet yaşıyor bakanın gelişini değerlendirmek gerekiyor.
X 11 ay önce
Heryere fındık ağacı dikerlerse ne olacak sonu heyelan tabi
Yeni Sayımız