banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA BELEDİYESİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

banner619

Temiz çevre sağlıklı bir toplum amacıyla çalışan Akçakoca Belediyesi, kanalizasyon hatlarının havalandırma bacalarından rahatsız edici koku probleminin önüne geçmek için rögar kapaklarının alt kısmına ‘menhol biyofiltresi’ olarak adlandırılan filtre yerleştirdi.

Akçakoca 12.11.2020, 15:56
990
AKÇAKOCA BELEDİYESİ ÇALIŞMA BAŞLATTI
banner785

Akçakoca’da özellikle yaz aylarında kanalizasyon hatlarının havalandırma bacalarından hissedilen rahatsız edici koku probleminin önüne geçilmek için Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatı ile rögar kapaklarına filtreleme çalışması yapıldı.

Atık Su Arıtma Sorumlusu Çevre Yüksek Mühendisi Deniz Günay tarafından yürütülen filtreleme çalışması şehrin bütün noktalarında sürüyor.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz yaptığı açıklamada; “ Batı Karadeniz’in İncisi Düzce’nin denize açılan yüzü ilçemizde bu tür şikayetlerin tekrar yaşanmaması için belediye olarak var gücümüzle çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar (3)
faruk karabağ 2 hafta önce
2 sene önce sitemizde problemli bir bacaya taktırdık bu üründen, senelerdir çözemediğimiz koku problemini anında kesti ve hala sorun yaşamıyoruz.Allah razı olsun bunu bulandan.Umarım bölge halkının sorunlarına da çare olur :)
m 3 hafta önce
fikir fena değil de uygulama yanlış köpük ile olmaz o
Aa 3 hafta önce
İlk yağmurda kokusu kaybolacak ve pahalı bir sistem. Sulu filtre sistemi yapın bir kere yapın ve bir daha masraf ödemeyin. sıfır koku olur. Öncü RTV, yorumlarıma ambargo koyuyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz. Yanlışa yanlış diyemediğimizden oluyor bunlar.
10°
kapalı