banner851

banner614

AKÇAKOCA'DA ANLAMLI KUTLAMA

banner619

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde bulunan ilçe Jandarma Komutanlığı, Korona Virüs tedbirleri kapsamında Polis teşkilatının 175. Yıl dönümünü farklı bir şekilde kutladı. İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Emniyet Müdürlüğü bahçesine gelerek araçtan ‘Kadim dostumuz polis teşkilatının kuruluşunu kutluyoruz' dedi.

banner846
Akçakoca 11.04.2020, 15:29 13.04.2020, 11:48
1908
AKÇAKOCA'DA ANLAMLI KUTLAMA
banner844

Korona virüs tedbirleri kapsamında Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yılı etkinlikleri iptal edilmişti. İptal edilen kutlamaların yanı sıra bazı vatandaşlar ve bazı kurumlar çeşitli aktiviteler ile Polis teşkilatının yanında olduğunu farklı aktiviteler ile gösterirken, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde bulunan İlçe Jandarma Komutanlığı, polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü farklı bir şekilde kutladı.

Jandarma aracı ile Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesine gelen askerler, araç anons sistemi ile ‘Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne duyurulur. Birlikte görev yapmaktan her zaman gurur duyduğumuz, kadim dostumuz Türk Polis teşkilatının 175. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Kuruluş yıldönümünüzü kutlamaktan duyduğumuz sevinci paylaşmak adına dün olduğu gibi bugün ve yarın da yanınızdayız.

Birlikte daha güçlüyüz' şeklinde duyurdu.Bu olayı Jandarma Genel Komutanlığı ise sosyal medya hesaplarından hazırladığı video ile vatandaşlara duyurdu. Videoda jandarma ve polislerin ilçede beraber görev aldıkları farklı aktivite ve uygulamaların fotoğrafları da yer alırken, sosyal medyada video binlerce beğeni ve paylaşım aldı.

Yorumlar (1)
Alphan İnan 1 yıl önce
Helal olsun size komutanım.Düzce,sizinle gurur duyuyor.
25°
parçalı az bulutlu