banner614

AKÇAKOCA'DA DOĞA SAFARİSİ BAŞLIYOR

banner619

Akçakoca'da turizmin canlanması için belediye bünyesine kazandırılan ATV araçlarıyla doğa safarisi başlıyor. Tur güzergahının belirlenmesi için Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz inceleme turuna çıktı.

banner846
Akçakoca 21.07.2020, 13:41
986
AKÇAKOCA'DA DOĞA SAFARİSİ BAŞLIYOR
banner844

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde ilçe protokolü ve esnaf, doğa turizmini canlandırmak ve incelemelerde bulunmak üzere yaklaşık 10 kilometrelik Off-Road turu düzenledi.

İlçe protokolü ve esnaf UTV ve ATV tipi arazi araçlarıyla Çayağzı Köyü'nden başlayan ve  Altunçay Köyü'nde son bulan bir off-road turu gerçekleştirdi.

Turizme destek vermek için tura katıldıklarını belirten Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca'ya yapacakları çalışmanın fayda sağlayacağını söyledi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise UTV ve ATV yollarının nerelerde olabileceği ile ilgili ilerleyen dönemde çalışmaların olacağını ifade ederek "UTV ve ATV'lerle ilgili kaymakam bey, MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve değerli esnaflarımızdan bir grup ile beraber Akçakoca'da belirli köylere gideceğiz ve nerede doğal güzellikler var bakacağız. Ayrıca UTV ve ATV yollarının nerelerde olabileceğini inceleyeceğiz. Bununla ilgili bir turizm çalışmamız olacak." diye konuştu.

Yorumlar (3)
HAKAN EROĞLU 12 ay önce
ARKADAŞ BİZİM YORUMLARIMIZ NEDEN ÇIKMIYOR BURADA ÖNCÜ RTV SİZDE İYİCE RAYDAN ÇIKTINIZ ZAMAN GEÇTİKCE AMATÖRLEŞTİNİZ
hakan eroğlu 12 ay önce
başkanım gerçekten size maşAllah düzcede mehmet keleş akçakoca da okan yanmaz sizde benim dikkatime çektiniz çalışmalarınızla helal olsun bundan sonra her türlü desteğim sizedir yeni projeler üreten her siyasi benim için bulunmaz veli nimetttir başarılarınızın devamını dilerim
Resul İnan 12 ay önce
Özel alanlar oluşturulup ve yollarda da ayrı kısımlar oluşturulmadan yola çıkarılırsa bu araçlar oluşacak kazalar sonucu ölümlerin sorumlusu BELEDİYE BAŞKANI ve KAYMAKAM dır
17°
parçalı bulutlu