banner614

AKÇAKOCA'DA 'TRAFİĞE KAPATMA' KARARI

banner619

Akçakoca'da belediye tarafından yürütülen yol ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatıldı.

banner846
Akçakoca 02.05.2020, 14:01
5095
AKÇAKOCA'DA 'TRAFİĞE KAPATMA' KARARI
banner844

Akçakoca Belediyesi tarafından şehir meydanında başlatılan çevre düzenlemesi, yol bakım ve yağmur kanalı çalışmaları nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'na çıkan tüm yolların geçici olarak kapatılması kararı alındı. Meydana çıkan bütün yollar bugünden itibaren araç trafiğine kapatıldı.

Alınan karar gereği, Aydın Kasap – Beşyol arasındaki İnönü Caddesi, İş Bankası- Migros arası ve Santral Caddesi, Ak Taksi – İşgören Market arasındaki Şehit Bahadır Yalçın Caddesi, Kamelya Kavşağı’ndan başlayarak Çınar Caddesi'nin tamamı, Akçakoca Belediyesi'nin başlattığı Cumhuriyet meydanı proje, yol onarım, yağmur kanalı ve mazgallara çalışması nedeniyle araç trafiğine kapatıldı.Ayrıca, Beşyoldan şehir merkezine inen İstanbul Caddesi'nde araç trafiği aynı şekilde devam edecek. Kapanan yollara alternatif olarak; Ceneviz manavdan Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazaryeri yoluna dönülerek, Yalı Mahallesi Fanderesi Sokak istikametinden Atatürk Ortaokulu ve Çukurtarla Gönül Yavuz İlkokulu yönünden Beşyol mevkiine çıkılacak.

Yorumlar (0)
16°
açık