banner851

banner955

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ GELİŞMİNİ SÜRDÜRÜYOR

Akçakoca Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi kazandırılarak hizmete açıldı. Hastaneye atanan Uzman Doktor Nazife Kaplan da hasta kabulüne başladı. İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Akçakoca’ya giderek hastaneye kazandırılan üniteyi inceledi.

Akçakoca 02.11.2021, 15:59
1868
AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ GELİŞMİNİ SÜRDÜRÜYOR

Günden güne gelişimini sürdüren ve yeni hizmet binasının inşası için süreç devam eden Akçakoca Devlet Hastanesi’ne bir ünite daha kazandırıldı. Hastane bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi oluşturularak hizmete açıldı.

Bu gelişmenin ardından hastaneye atanan Uzman Doktor Nazife Kaplan da hasta kabulüne başladı. Düzce’nin merkezden sonra nüfusu en kalabalık ilçesi olan Akçakoca’da vatandaşların merkez ve çevre illere gitmesinin önüne geçilmiş olundu.

Ünitenin hastaneye kazandırılmasında gayret gösteren Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da Akçakoca Devlet Hastanesi’ne giderek yeni açılan üniteyi inceledi. Dr. Yılmaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi sayesinde verilebilecek tedaviler hakkında da bilgi aldı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
SAGLIKCI 1 yıl önce
ALLAHİÇİN TUM BASHEKIMLER İSTİFA EDİYOR.LIYAKATSIZ SENDİKACI OLSUN YETER DENİYOR..BİTİK SAGLIK BİTİKKKKKKKK
Fizyoterapist 1 yıl önce
Bura iyi güzel de Muncurlu da hizmet sunan Fizik Tedavi hizmetine de lütfen bakın
Md.beyin dikkatine 1 yıl önce
Masa başi hemsirelerin calisma saatleri devlet hastanesinde 16.ise normal memurlarin neden 17..Mudur bey hemsirelerine nasil koldan kan alinir servislerde onu oğret.insanlarin kollari delik desik.Pandemi servisinde refakatci disari cikamiyosa hemsirelerin yanlaruna gelen misafirleri ne iş oluyor o zaman.
Yeni Sayımız