banner851

banner614

AKÇAKOCA GÜZELLEŞİYOR

banner619

Akçakoca’nın daha modern bir çehreye kavuşması için projelerini tek tek uygulamaya koyan Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatları doğrultusunda kentin göbeğinde yakışmayan görüntü oluşturan Balıkçı Barınağı’nda düzenleme çalışmaları devam ediyor.

banner846
Akçakoca 30.04.2020, 12:29 30.04.2020, 14:50
1536
banner844

Akçakoca Belediyesi tarafından yürütülen Balıkçı Barınağı içerisindeki satıh ıslah çalışmaları hız kesmeden devam diyor.

Akçakoca Balıkçı Barınağı, Batı Karadeniz bölgesinin en önemli balıkçı limanlarından biri olma özelliği taşırken, barınağın kötü görünümü yıllardır düzeltilmeyi bekliyordu.

Balıkçıların ve vatandaşların senelerdir yapılmasını beklediği barınak içi düzenlemesi, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimat verdiği çok yönlü ıslah çalışmasıyla başladı.

Liman içinin zemin ıslahı çalışmaları kapsamında son bir haftadır temel çalışmaları yapan ekipler, bugün de beton dökerek zemini düzeltmeye başladılar.

Akçakoca turzmi açısından da son derece önemli bir yere sahip olan Balıkçı Barınağı, ilçeye dışarıdan gelen ziyaretçilerin de ana uğrak adreslerinden birisi.

Yorumlar (8)
Başkana.. 1 yıl önce
Bahce kafede gittikce binalasiyor.deniz kenarinda yasak degilmi.tepesini ortuyor etrafini simdi camlarla ilerde örmeye baslar .Baskan sen ne soz verdin bu adamlara..
Ahmet 1 yıl önce
Afferin
Bir vatandas 1 yıl önce
Kıraç niye satıldı
Bir vatandaş 1 yıl önce
Orhangazi mahallesi Kıraç mevkiini sattınız mi baskan
Erdoğan Sezgin 1 yıl önce
Yat limanı işi yattımı.?
Gencay Ayvaz 1 yıl önce
Okan yanmaz ilk göreve geldiğinde adamı itibarsızlaştırmak için atmadığınız çamur kalmadı ama bu aralar sıkça adamı destekler nitelikte haberler yapıyonuz.Anlaşılan suyunuz,yeminiz verilmeye başlandı.
FAHRİ 1 yıl önce
Bunlar mağlesef böyleler
hamza 1 yıl önce
Adam gercekten calisiyor.Duzce belediye baskani oldun isterdim