banner851

banner955

AKÇAKOCA KAYMAKAMI CAN ÖRNEK DAVRANIŞ SERGİLEDİ

Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can’dan örnek davranış… İlçede İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, yolda makas atan tırı kurtarmak için eline kazma kürek alarak ekiplere yardım etti.

Akçakoca 26.01.2022, 20:28 27.01.2022, 12:03
3118
banner986

Düzce ve çevresini etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle Akçakoca ilçesinde kar kalınlığı yer yer bir metreyi buldu. İl Özel İdaresi ekipleri, başta merkez olmak üzere tüm ilçelerde olduğu gibi Akçakoca’da da yoğun bir şekilde mesai harcadı. Kapanan köy yollarını açmak için yoğun çaba sarf eden Düzce İl Özel İdaresi ekiplerinin bu özverili çalışmaları, büyük alkış topladı.

Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can’da, Akçakoca ilçesine bağlı köylerde yürütülen çalışmaları yerinde görmek için gittiği esnada Kalkın Köyü Mevkii viyadük üstünde makas atan bir tırla karşılaştı. Aracından inen Kaymakam Can ekibi ile birlikte, tırı kurtarmak için yürütülen çalışmalara katıldı.  

Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, yanında bulunan şoförü ve korumasıyla birlikte kazma kürek yardımıyla yolu açmaya çalıştı.

Uzun uğraşlar sonucu makas atan tır kurtarılırken, kaymakam ve ekibinin bu çabası büyük takdir topladı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Ufuk 4 ay önce
MAKAS ARAN DEĞİL, ÖĞRENİN BU TABİRE
MAKASLAYAN DENİR.. MAKAS ATAN KENDİ
İSTEĞİYLE MİLLETİ ARADAN DEREDEN GEÇEN SORUNSUZA DENİR… MAKASLAYAN DA KARDA BUZDA NE YAPSADA ARACINI KURTARAMADAN KUPASI DORSESİNE DOĞRU DÖNEN TIRA DENİR.
İlker 4 ay önce
Yalnız burada tır makas atmamış, makaslamis.
19
parçalı bulutlu