banner614

AKÇAKOCA TURİZMİ İÇİN YAKIN TAKİPTELER!

banner619

MHP’nin Düzce İl Genel Meclisi (İGM) üyeleri, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette belediye ile İGM arasındaki yakın işbirliği konusu ele alındı.

Akçakoca 13.02.2020, 11:10 13.02.2020, 15:22
611
banner785
MHP’nin farklı ilçelerinden Düzce İGM üyesi olan 6 isim Akçakoca Belediyesi'ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. MHP’li İGM üyelerine ziyarette MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ile MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel de eşlik etti.

 


Bir saat süren ziyaret sırasında Akçakoca Belediyesi'nin turizm ve kalkınma alanlarındaki öncelikli projeleri ele alınırken, bu projelerin hayata geçmesinde İGM üzerinden ve İl Özel İdaresi tarafından verilecek destekler masaya yatırıldı.

Akçakoca turizminin olmazsa olmaz projelerinden olan kıyı mahmuzları (dalgakıranlar) ve yeni balıkçı barınağı konusunda, sürecin takip edilmesi ve projenin hızlandırılması noktasında, İGM çatısı altında da konunun yakın takipçisi olunacağına vurgu yapıldı.Akçakoca Sarıyayla Barajı bölgesinde yapılacak mesire alanı için, İl Özel İdaresi tarafından verilmesi gereken araç ve ekipman desteklerinin ivedilikle sağlanmasının da gündeme geldiği ziyarette, birçok konunun çözümü için belediye ve İGM arasında daha yakın bir işbirliğinin sağlanması gerektiğinin altı çizildi.İGM’nin MHP’li üyeleri tarafından Akçakoca turizminin desteklenmesi ve gereken çalışmaların yapılması noktasındaki dayanışma ifadelerinden memnun kalan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ziyaretten dolayı konuklara teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda, konuklar ve belediye heyeti birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.
banner844
Yorumlar (4)
CAN.D 12 ay önce
AKCAKOCA DÜZCE ARASI O ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜS YOLCULUGU HANGI CAGDA YASIYORUZ HIC MODERN DEYIL ULASIM VE SAHILER BERBART TUVALET SOYUNMA ODALARI TUVALETLER BOK ICINDE TEMIZLEYEN KIMSE YOK SAHILER KUMA YATACAK CAKIL TASLAR AKDENIZ SÜPER TERTEMIZ INCE CAKIL TASLARI AYITLIYO MAKINE OLUYO INCE KUM VE TUVALETLER TERTEMIZ
CAN.D 12 ay önce
AKCAKOCA COK GERI KALMIS SAHILERDE KUM YERINE CAKIL DOLMUS DUS KABINLER TUVALETLER BERBART PIS BOK TURIST NIYE GELSINKI SAHILER INCE KUM OLMASI LAZIM CAKIL TASLARIDA AYITLAYACAK ELEKGIBI ARAC LAZIM BUNU YAPACAK BELEDIYEMI UYUR O
555555 12 ay önce
Çınar cd.sindeki balkon cafeler çok çirkin kaldırılsın.Çınar cd.taa çuhallıdan beri yürüyüş yolu olsun.Mültecilerden çok rahatsızız afganlı donla gezenler başka yerlerde girsin aile arasında yerleri yok.
turist 12 ay önce
1-Balıkçı barınağı Ayazlıya taşınsın.
2-limanın olduğu yerde çeşitli deniz aktiviteleri olsun.
3-Çınardaki Sevinç Ti.n olan arsanın üzerine banklar konulsun.
4-çuhallıya dalgakıran yapılsın.
hafif kar yağışlı